کارخانه رنگرزی و چاپ پارچه در ورامین افتتاح شد

  • جمعه, 28 تیر 1398 ساعت 07:00
  • منتشرشده در چاپ

کارخانه‌ی رنگرزی و چاپ پارچه در شهرک صنعتی سالاریه‌ی ورامین افتتاح و مورد بهره‌برداری قرارگرفت.

به گزارش چاپ و نشر به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تهران در این مراسم گفت: صنعت نساجی از قدیمی‌ترین صنایع در خاورمیانه و ایران است و جزء صنایع پر رونق به حساب می آید.

محمد امامی امین گفت: مدتی از این صنعت غافل شده بودیم که با سیاست های اعمال شده، در راستای رونق تولید توجه به این صنعت به صورت جدی در دستور کارقرار گرفت که الان شاهد احیا شدن آن هستیم.

مدیر عامل کارگاه چاپ و رنگرزی پارچه تار و پود پارسیان نیز گفت: در حال حاضر بهترین فرصت برای تولید کننده است که دولت از ما حمایت کند و سرمایه بدهد تا ما بتوانیم تولید را به انبوه برسانیم و این صنعت را رونق دهیم.

خیری اشاره کرد: اگر تسهیلات به ما برسد، ضمن سه برابر کردن ظرفیت تولید و اشتغال ما توانایی معکوس کردن وضعیت در این صنعت یعنی صادرات، به جای واردات را خواهیم داشت.

وی گفت: پارچه های تولید داخل علاوه بر ارزان تر بودن 70 الی 80 درصدی در مقایسه با پارچه های وارداتی، این مزیت را دارد که از لحاظ کیفیت نیز با آنان رقابت داشته باشد.

مدیر عامل کارگاه چاپ و رنگرزی پارچه تار و پود پارسیان افزود: اگر دولت به ما کمک کند، دستگاه های آماده به کار را وارد خط تولید می کنیم و تعداد کارگران در این خطوط را به 40 نفر دیگر می رسانیم.

این کارخانه با 45 میلیارد ریال آورده و در مدت زمان 11 ماه، توسط برادران خیری در شهرک صنعتی سالاریه ی ورامین افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)