انتخاب کارآفرین برتر صنعت چاپ

  • چهارشنبه, 23 مرداد 1398 ساعت 14:11
  • منتشرشده در چاپ

طی جلسه‌ای کارآفرین برتر نوزدهمین جشنواره‌ی صنعت چاپ کشور مشخص شد.

بهمن پورمند نایب‌رئیس اتحادیه‌ی چاپخانه‌داران تهران با بیان این مطلب به نشریه چاپ و نشر گفت: جلسه‌ی انتخاب کارآفرین برتر نوزدهمین جشنواره صنعت چاپ، دیروز سه‌شنبه (22/5/98) در مکان اتحادیه‌ی چاپخانه‌داران تهران برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه محسن شمس مدیر کمیته اجرایی نوزدهمین جشنواره صنعت چاپ، احمدرضا اعتمادمظاهری عضو هیئت‌مدیره اتحادیه چاپخانه‌داران تهران، احمد ابوالحسنی رئیس اتحادیه لیتوگراف تهران، جلیل غفاری رهبر رئیس اتحادیه صنف صحاف و بنده به‌عنوان نایب‌رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران تهران حضور داشتیم.

پورمند درباره‌ی شاخص‌های در نظر گرفته شده برای انتخاب کارآفرین برتر گفت: ما برای انتخاب کارآفرین برتر توانمندی‌ها، خلاقیت، پیشرفت در کار و نوآوری را ملاک گزینش افراد قرار دادیم. در ادامه حدود 10 رزومه‌ی کاری ارسالی به جشنواره صنعت چاپ بررسی شدند که بخشی از آن‌ها به شهرستان و بخشی دیگر به تهران تعلق داشت. از میان بررسی‌ها دو نفر رأی قابل قبولی را کسب کردند اما در نهایت یک نفر واجد شرایط برگزیده شد که به امید خدا در روز جشنواره صنعت چاپ معرفی می‌شود.

نایب‌رئیس اتحادیه‌ی چاپخانه‌داران تهران در انتها بیان کرد: در این بخش از جشنواره تنها یک نفر باید انتخاب می‌شد که به اعتقاد بنده برای کل کشور تجلیل از یک شخص کم است. ما حتی در این مورد به مدیر کمیته اجرایی نوزدهمین جشنواره صنعت چاپ هم پیشنهاد دادیم که در صورت امکان این تعداد را لااقل به دو نفر افزایش دهند تا بدین طریق یک انتخاب از تهران و یک انتخاب از شهرستان داشته باشیم که مورد موافقت قرار نگرفت.

نوزدهمین جشنواره صنعت چاپ، چهارم شهریور 1398 در تالار وحدت برگزار می‌شود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)