افزایش 20 درصدی ثبت‌نام‌ در نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی نسبت به سال گذشته

  • چهارشنبه, 17 مهر 1398 ساعت 10:16
  • منتشرشده در چاپ

احمد ابوالحسنی، مدیرعامل شرکت آروین مهر فجر اعلام کرد: با شروع پیش‌ثبت‌نام بیست‌و شمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی تهران از مرداد ماه تاکنون برای حدود 28 هزار متر مربع حضور نمایشگاهی، تقاضا ثبت شده است.

به گزارش چاپ و نشر به نقل از ایبنا وی افزود: این درحالی است که سال گذشته و هم‌زمان با بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ تهران 22 هزار متر  مربع در اختیار 550 شرکت داخلی و خارجی قرار داده شد.

ابوالحسنی با بیان اینکه با توجه به آمار امسال، تعداد ثبت‌نام‌کنندگان نسبت به دوره گذشته 20 درصد افزایش داشته است، گفت: بخش عمده‌ای از درخواست‌ها به فعالان ماشین‌آلات چاپ، ماشین‌آلات بسته‌بندی و بخش‌های مرتبط با حوزه نشر اختصاص دارد و پیش‌بینی می‌شود نمایشگاه امسال با حداکثر ظرفیت صنعت چاپ کشور برگزار شود.

وی تاکید کرد: رایزنی با شرکت‌های معتبر بین‌المللی برای حضور در نمایشگاه انجام شده است و تاکنون از کشورهای مختلفی مانند آلمان، چین، ترکیه و ... برای حضور در نمایشگاه اعلام آمادگی کرده‌اند. همچنین برای حضور هیات‌های تجاری چاپ کشورهای منطقه در این نمایشگاه نیز اقداماتی انجام شده است.

بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی تهران 8 تا 11 آذر ماه 1398 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)