تقدیر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مدیر چاپخانه سپهر زنجان به عنوان پیشکسوت این حوزه

  • جمعه, 31 شهریور 1396 ساعت 07:49
  • منتشرشده در چاپ

 مدیر چاپخانه سپهر از شهرستان زنجان در آیین هفدهمین جشنواره ملی صنعت چاپ ایران از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی لوح تقدیر دریافت کرد.

 

به گزارش چاپ و نشر، حمید غلامی، رئیس امور فرهنگی و قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اعلام این خبر افزود: آقای قلعه‌ای در این مراسم که با حضور فعالان صنعت چاپ و نشر و به میزبانی تالار وحدت تهران برگزار شد، موفق به دریافت این لوح شد.

وی تاکید کرد: مدیر چاپخانه سپهر به عنوان یکی از چاپخانه‌داران پیشکسوت کشور در جمع ١٠ نفری قرار گرفت که از دست وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی لوح تقدیر خود را دریافت کردند.

گفتنی است در این مراسم که مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان و رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران زنجان نیز حضور داشت، از برترین‌های حوزه چاپ و نشر کشور نیز تجلیل به عمل آمد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم گفت: من به عنوان خادم اهل فرهنگ و هنر به همه مسئولان و دست‌اندرکاران این حوزه یادآوری می‌کنم که حوزه چاپ در ایران با حدود ٥ هزار مجوز و ٥٠ هزار شاغل مستقیم و ده‌ها هزار شاغل غیر مستقیم، می‌تواند یکی از نقاط قابل توجه کشور در حیطه‌های فرهنگی، هنری، صنعتی و اقتصادی باشد.

وی با اشاره به اقداماتی که برای بهبود فعالیت در حوزه صنعت چاپ در این مدت صورت گرفته است، توجه به سایر فرصت‌هایی که در این زمینه در کشور وجود دارد را ضروری دانست.

منبع: روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)