برگزاری همایش بین المللی توسعه صنعت چاپ و بسته بندی

  • چهارشنبه, 19 مهر 1396 ساعت 08:20
  • منتشرشده در چاپ

 همایش بینالمللی توسعه صنعت چاپ و بسته بندی در روز جمعه ۲۱ مهرماه در نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی شهر آفتاب برگزار می شود.

 

به گزارش چاپ و نشر، رامین اکبری دبیر همایش در مراسم رونمایی از پوستر همایش بینالمللی توسعه صنعت چاپ و بستهبندی که در روز سه شنبه در محل تعاونی مطبوعات کشور برگزار شد گفت: این همایش در روز جمعه ۲۱ مهرماه در دومین روز از برپایی نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی شهر آفتاب برگزار میشود.

به گفته وی شروع این همایش از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر است، در این مدت 6 نفر از داخل و خارج کشور در حوزه تخصصی چاپ و بسته بندی به ایراد سخنران خواهند پرداخت. بعد از اتمام همایش نیز دوستان شرکتکننده میتوانند از نمایشگاه بازدید داشته باشند.

اکبری افزود: قرار بود همایش مذکور در نیمه دوم سال در تهران برگزار شود با توجه به رایزنیها و پیشنهاد مسئولان نمایشگاه بینالمللی چاپ و بسته‌بندی شهر آفتاب، بنا شد همزمان با این نمایشگاه برگزار شود. تاکنون نمایشگاههای دروپا و اینترپک نیز با معرفی استادانی برای سخنرانی همکاری لازم را با همایش داشتهاند.

وی درباره برنامههای جانبی همایش گفت: در خلال برگزاری این همایش برنامه رونمایی از نرم افزار مدیریت مجتمعهای چاپ و بسته بندی با عنوان چاپ نگار را خواهیم داشت. 

 علاقمندان به حضور در این همایش می توانند با مراجعه به سایت http://orta.ir اطلاعات تکمیلی را بدست آورده و اقدام به ثبت نام نمایند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 19 مهر 1396 ساعت 09:26
  • اندازه قلم