حمایت وزارت ارشاد و وزارت صنعت، معدن و تجارت از صنعت چاپ

  • جمعه, 21 مهر 1396 ساعت 09:54
  • منتشرشده در چاپ

  نمایشگاه چاپ و بسته بندی و فرآوری با حضور فعالان عرصه صنعت چاپ از جمله انجمن علمی فناوری چاپ ایران در نمایشگاه شهر آفتاب گشایش یافت. 

 

به گزارش چاپ و نشر، بسته بندی و فرآوری با مشارکت (نمایشگاه دوسلدورف آلمان IPAP و pacprocess 2017برگزارکننده بزرگترین نمایشگاه های چاپ و بسته بندی دنیا) 20 مهر ماه در نمایشگاه شهر آفتاب افتتاح شد.

حسن پور رئیس فراکسیون اصناف مجلس ضمن شرکت در جلسه مشترک با محمد بیطرفان رئیس انجمن علمی و فناوری چاپ ایران تاکید کرد: تلاش می کنیم بخش چاپ در برنامه ششم از حمایت های قانونی برنامه ششم توسعه کشور برخوردار شود.

همچنین دکتر مسعودی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی نیز در بازدید از انجمن علمی فناوری چاپ ایران با ابراز خرسندی از اینکه صنعت چاپ به عنوان یک صنعت از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت به رسمیت شناخته شده گفت: هم وزارت  فرهنگ و ارشاد اسلامی و هم وزارت صنعت صنعت، معدن و تجارت باید از صنعت چاپ حمایت کنند تا این صنعت به جایگاه واقعی خود به لحاظ اشتغال و درآمد برسد.

معاون اداری و مالی شهرداری تهران حضور فعالان نمایشگاهی اروپا بویژه دوسلدورف آلمان را مغتنم شمرد و اعلام کرد: تلاش می کنیم از این همکاری ها به نفع توسعه اقتصاد و اشتغال کشورمان استفاده بهینه داشته باشیم.

 

نمایشگاه چاپ، بسته بندی و فرآوری از امروز 20 مهرماه تا 23 مهرماه ادامه دارد و قراردادها و تفاهم نامه های مختلفی بین صنعتگران و فعالان این بخش با طرف های خارجی و داخلی برای توسعه همکاری ها امضا می شود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)