در بازدید از غرفه انجمن علمی فناوری چاپ عنوان شد

تاکید دو نماینده مجلس بر تقویت صنعت چاپ کشور

  • جمعه, 21 مهر 1396 ساعت 10:01
  • منتشرشده در چاپ

نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی و رئیس فراکسیون اصناف مجلس با حضور در غرفه انجمن علمی و فناوری صنعت ایران در اولین  نمایشگاه چاپ و بسته بندی و فرآوری در نمایشگاه شهر آفتاب اعلام کرد: ایران بهشت سرمایه گذاران خارجی بویژه در زمینه صنعت چاپ و بسته بندی است.

 

به گزارش چاپ و نشر، شهباز حسن پور با اشاره به اینکه ایران به عنوان یک کشور امن و تاثیرگذار و با ظرفیت های فراوان در منطقه و جهان مطرح است افزود: با حمایت های خوب مجلس و دولت آمادگی داریم اعلام کنیم که صنعتگران و سرمایه گذاران می توانند با امنیت خاطر در ایران سرمایه گذاری کنند و اصل سرمایه و سود آنها نیز به طور کامل تضمین می شود.

وی بر توسعه همکاری های علمی ، دانشگاهی و صنعتی با صنعتگران و مراکز علمی دانشگاهی منطقه و دنیا تاکید کرد و گفت: آمادگی داریم در برنامه ششم حمایت های بیشتری از اصناف و صادرات و توسعه صنعت و مراکز علمی مرتبط با صنعت چاپ داشته باشیم.

اصغر مسعودی عضو کمسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی نیز در بازدید از انجمن علمی فناوری چاپ اظهار داشت: هم وزارت  فرهنگ و ارشاد اسلامی و هم وزارت صنعت صنعت، معدن و تجارت باید از صنعت چاپ حمایت کنند تا این صنعت به جایگاه واقعی خود به لحاظ اشتغال و درآمد برسد.

وی گردش مالی این صنعت را خیره کننده خواند گفت: همکاری های علمی و بین المللی در این زمینه بیسار ارزشمند است.

همچنین دکتر سمیع‌اله حسینی مکارم معاون اداری و مالی شهرداری تهران نیز در بازدید از غرفه انجمن علمی فناوری چاپ عنوان کرد: شهرداری در حال حاضر در زمینه برگزاری نمایشگاههای مختلف از صنایع و بخش های مختلف اقتصادی حمایت می کند و آمادگی دارد در تولید و فرهنگ سازی و استفاده از ظرفیت های داخلی در راستای اقتصاد مقاومتی از صنعت چاپ حمایت کند.

 

گفتنی است نمایشگاه چاپ، بسته بندی و فرآوری از امروز 20 مهرماه تا 23 مهرماه ادامه دارد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)