اعطای تسهیلات بانک ملی به چاپخانه‌داران خراسان

  • سه شنبه, 30 آبان 1396 ساعت 11:58
  • منتشرشده در چاپ

رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران خراسان رضوی از تفاهم‌نامه با بانک ملی برای ارائه تسهیلات ۵ ساله به چاپخانه‌داران این استان خبر داد.

 

علی مغانی، رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران خراسان رضوی، از مذاکره و تعامل با بانک ملی خراسان رضوی برای ارائه تسهیلات به چاپخانه‌داران این استان خبر داد و گفت: مذاکرات ما با بانک ملی نتیجه بخش بوده و منجر به امضای تفاهم‌نامه در هفتم آبان‌ماه شده است.

وی ادامه داد: بر این اساس تمامی واحدهای چاپی می‌توانند به منظور نوسازی ماشین آلات، واردات ماشین آلات و قطعات،  سرمایه در گردش،‌ ساخت واحد و حضور در شهرک چاپ از شعبات منتخب بانک ملی خراسان رضوی تسهیلات لازم را در اختیار بگیرند. خوشبختانه بانک برای این تسهیلات پرداختی خود سقفی در نظر نگرفته و قرار شده است با توجه به ظرفیت چاپخانه‌ها پرداختی‌ها انجام شود.

مغانی تصریح کرد:‌ پرداخت این تسهیلات طی 5 سال آینده ادامه خواهد داشت و واحدهای چاپی می‌توانند از تسهیلات با سود 12 تا 18 درصد و پرداخت 5 ساله استفاده کنند.

رئیس اتحادیه چاپخانه‌‌داران خراسان رضوی افزود:‌ با توجه به اینکه به تازگی اطلاع‌رسانی در زمینه پرداخت این تسهیلات آغاز شده است،‌ شاهد استقبال قابل توجهی بودیم، چاپخانه‌های متقاضی می‌توانند اقدام به گشودن پرونده در شعبات بانک ملی کنند.بان بسته به شرایط چاپخانه پرداختی‌ها را آغاز می‌کنند.

 

وی همچنین در پایان از عضو بودن 450 واحد چاپی در اتحادیه چاپخانه‌داران خراسان رضوی خبر داد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)