در گفتگو با شارع پور مدیرعامل شرکت فرزانگان مطرح شد:

شرکت پررنگ در نمایشگاه توجیه اقتصادی ندارد

  • چهارشنبه, 22 آذر 1396 ساعت 12:51
  • منتشرشده در چاپ

 این دوره از نمایشگاه غایبان بزرگی داشت که تعجب برانگیز بود، که در همین خصوص  چاپ و نشر گفت وگویی با شارع پور، مدیرعامل شرکت فرزانگان داشت.

 

شارع پور علت های غیبت خود در نمایشگاه را اینگونه بیان کرد: فرزانگان بیشتر از ده دوره به صورت متواتر در نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته تهران حضور داشت اما در این دوره شرکت نکرد. به نظر من بالا رفتن نرخ ارز و عدم ثبات بازار، عدم بازخورد مثبت طی این دوره‌ها، شرکت کنندگان نمایشگاه و هزینه‌های بالای شرکت در نمایشگاه باعث شده شرکت‌های زیادی از خیر حضور در نمایشگاه بگذرند و یا شرکت در آن را به چند دوره یکبار موکول کرده و باز برخی از شرکت کننده ها به خاطر دید بازار و مشتری و رقیبان در نمایشگاه باشند، اما به حضوری کمرنگ بسنده کنند.

 وی در ادامه تصریح کرد: غرفه هایی که فرزانگان در این سال ها در اختیار می‌گرفت، غرفه‌های ارزی بود که هزینه‌های زیادی را متوجه ما می کرد. نمایش ماشین در غرفه هم هزینه های زیادی در بر داشت که علاوه می شد و از طرفی هم می‌دیدیم که بازار و مشتریان خود را داریم و حضور یا عدم حضور ما تاثیر چندانی در جلب آنها ندارد از این رو تصمیم گرفتیم فعلا برای این دوره در آن شرکت نداشته باشیم شاید با تثبیت بازار و تغییر وضعیت فرزانگان هم حضور خود را برای دوره های بعد از سر بگیرد.

 

وی افزود، این نکات را در مورد غرفه‌های ارزی و حضور تمام عیار گفتم تا شما بزرگ بودن یک غرفه را به پای حضور پررنگ افراد ندانید. قیمت یک غرفه ارزی چشمگیر، هزینه‌های زیادی دارد و نمایشگاه فعلی توجیه اقتصادی برای شرکت و کسب و کار هایی چون ما ندارد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)