همدلی رمز شکوفایی نمایشگاه

  • جمعه, 24 آذر 1396 ساعت 09:01
  • منتشرشده در چاپ

بهنام بهروش، مدیر شرکت رث گرافیک در گفتوگو با چاپ و نشر گفت: نمایشگاه بین المللی چاپ و‌ بسته بندی تهران، امسال نسبت به سال‌های گذشته متفاوت بوده است. در نمایشگاه امسال متاسفانه سالن هایی که به طور جدی فعالیت ‌کنند نداریم و به همین خاطر بازدیدکننده ها نیز جدی نبوده اند و می‌توان گفت در این دو سه روز اخیر شاهد بازخورد خوبی از نمایشگاه نبودهایم.

 

بهروش در خصوص هدف خود از شرکت در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی تهران گفت: فکر کنم هدف اصلی تمام شرکت کننده‌ها، فروش بیشتر و معرفی محصولات  و برند خود است و طبیعتا ما نیز همانند دیگر دوستان نسبت به سال های گذشته تنوع بیشتری را به کارهایمان داده‌ایم.

وی ادامه داد: اتفاق خوبی که در این صنف رخ داده این است که همکاران خیلی خوب پیشرفت کرده‌اند، ضمن اینکه مشتریان هم نسبت به سال های گذشته باسلیقه تر و تنوع طلب  شدهاند و اگر کسی میخواهد در این صنف باقی بماند باید تلاش بیشتری داشته باشد که تا پیشرفت بهتری دست یابد.

مدیر شرکت رث گرافیک در خصوص اینکه مجوز نمایشگاه به سه اتحادیه واگذار شده است تصریح کرد: بنده تفاوت چشمگیری را تا کنون احساس نکرده‌ام زیرا دوستان نظرات و انتقادهای مختلفی دارند و اینکه نمایشگاه با تغییر چشمگیری همراه نبوده الزاما به برگزار کننده نمایشگاه مرتبط نمیشود.

وی ادامه داد:  من شخصا تبلیغات زیادی را از نمایشگاه دیده‌ام. چند اتفاقی که در این نمایشگاه افتاده این است که این نمایشگاه شامل مخاطبین جدی ما نمی‌شود و مراجعه کننده  نسبت به سال های گذشته کمتر شده زیرا شرایط اقتصادی بی ثبات است و این بی ثباتی را نمی‌توان به گردن برگزار کنندگان نمایشگاه انداخت. بنده معتقدم که برای اینکه نمایشگاهی با شکوه برگزار شود باید همه‌ی عوامل با یک دیگر همدل شوند.

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)