آیین‌نامه نظارت بر محصولات چاپی بازنگری می‌شود

  • چهارشنبه, 27 دی 1396 ساعت 08:11
  • منتشرشده در چاپ

 

مدیرکل دفتر چاپ وزارت ارشاد از بازنگری آیین‌نامه نظارت بر محصولات چاپی طی ۶ ماهه آینده خبر داد و گفت:‌ این آیین‌نامه با توجه به تغییرات جدید هم تکلیف صنف و هم تکلیف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را مشخص خواهد کرد.

به گزارش چاپ ونشر به نقل از تسنیم، مهرزاد دانش مدیرکل دفتر چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا از بازبینی آیین‌نامه‌های چاپ خبر داد و گفت:  تغییراتی که در اداره چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر انتقال بخشی از وظایف به وزارت صنعت رخ داده است،‌ موجب شد تا ما آیین‌نامه‌‌ها را دوباره بازنگری کنیم.

وی ادامه داد:‌ یک فرصت 6 ماهه در نظر گرفته شده است تا ما با همکاری و همفکری صنف و اصحاب صنعت به فصل مشترکی برسیم و بر اساس آن آیین‌نامه نظارت بر صنعت چاپ در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را تدوین کنیم.

دانش تصریح کرد:‌ این آیین‌نامه باید به کمیسیون فرهنگی دولت ارائه شود، اگر تصویب شد و به مجلس رفت ما این آیین‌نامه جدید را برای بحث‌های نظارتی به تصویب می‌رسانیم،‌ در این آیین‌نامه به نوعی تعین تکلیف نیز خواهیم کرد. هم تکلیف اداره چاپ در حوزه چاپ و هم تکلیف صنف .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 27 دی 1396 ساعت 08:18
  • اندازه قلم