آموزش هایدلبرگ در راستای کسب تجربه

  • شنبه, 28 بهمن 1396 ساعت 07:25
  • منتشرشده در چاپ

از بیستم تا بیست و دوم فوریه، شرکت PMC ATL، کلاس آموزشی انعطاف پذیری در عملکرد را برگزار خواهد نمود.

به گزارش چاپ ونشر به نقل از صنعت چاپ ایران، در راستای تلاش برای افزایش تجربۀ مشتری، مرکز رسانه­ های چاپی هایدلبرگ در آتلانتا (PMC ATL)، برگزاری دوره ­های آموزشی را به فعالیت­های خود در حوزۀ آمریکای شمالی اضافه نموده است. در ماه فوریه، مرکز هایدلبرگ برگزاری دو دورۀ آموزشی برای اعطای گواهینامه­ های Idealliance G7  و Stahfolder را برنامه­ ریزی نموده است.

ارول موبیوس (Errol Moebius)، رئیس مرکز PMC ATL می­گوید: ما بسیار خوشحالیم که می­توانیم در مرکز PMC ATL، آموزش­های لازم در مورد پیشرفته­ ترین تجهیزات موجود را به مشتریان و نهادهای صنعتی ارائه نماییم. ما با دسترسی به آخرین تجهیزات تولید شده، نرم ­افزارها، مواد مصرفی و خدمات قادریم برنامه­ های آموزشی خود را با توجه به تغییرات و نیازهای بازار، تغییر داده و گسترش دهیم.

مجموعۀ PMC ATL دیگر به مانند گذشته صرفا یک مرکز دمو نیست و از 6 تا 8 فوریه میزبان برگزاری دورۀ آموزشی برای دریافت مدرک Idealliance G7 خواهد بود. مدرک G7 برای دست­یابی به رنگ­آمیزی هماهنگ در خلال فرآیندهای چاپ تعریف شده است. هدف از آن ایجاد تعادل بین رنگ­های سیاه و سفید است تا انجام چاپ­های متعدد از چندین دستگاه مختلف و با رنگ­ آمیزی مشابه را تضمین می­ نماید.

جردن گورسکی (Jordan Gorski)، مدیر پروژه صدور گواهینامۀ Idealliance می­گوید:" ما مفتخریم که شرکت هایدلبرگ میزبان برگزاری دوره ­های آموزشی تخصصی و حرفه­ ای G7 می­باشد. ما بعنوان یک گروه صنعتی پیشرو در زمینۀ چاپ و بسته­ بندی تجاری بسیار مفتخریم که می­توانیم فرصتی مناسب برای شرکت ­کنندگان بوجود آوریم تا در یک دورۀ آموزشی در کلاس جهانی حضور یابند و با فناوری­ های پیشرفته در زمینۀ چاپ آشنا گردند."

شرکت­ کنندگان در این کلاس، گواهینامه ­های G7 Experts و G7 Professional را دریافت خواهند نمود. گواهینامه­ های G7 برای آنهایی که بدنبال افزایش دانش شخصی و مهارت­ آموزی در زمینۀ چاپ و تجهیزات وابسته هستند بسیار ایده ­آل هستند. این افراد در حوزه­های مدیریت رنگ، پردازش و کنترل کیفیت با استفاده از روش G7 موفق به دریافت گواهینامه می­شوند. آموزش­ها بصورت تجربی و از سوی مدرسان برجستۀ این صنعت انجام می­شوند. مدت اعتبار این گواهینامه­ها، 2 سال می­باشد.

مجموعۀ PMC ATL به منظور بروزرسانی و ارتقاء دانش اپراتورها و به حداکثر رساندن بهره ­وری آنها، اقدام به برگزاری کلاس­های آموزشی در زمینۀ تجهیزات چاپ نموده است. موبیوس توضیح می­دهد که ابرهارد وینزیل (Eberhard Weinzierl)، متخصص برنامه­ های کاربردی هایدلبرگ سه دورۀ آموزشی را پیشنهاد داده است: انعطاف­ پذیری در توان، انعطاف­ پذیری در عملکرد و انعطاف ­پذیری در توان تجاری. او هر ماه و به مدت سه روز به آموزش یکی از این دوره ­ها پرداخته و کار با هر دو ابزار دستی و خودکار را آموزش می­دهد.

مجموعۀ PMC ATL از 20 تا 22 فوریه، کلاس آموزشی انعطاف ­پذیری در عملکرد را برگزار خواهد کرد. این دورۀ آموزشی به شرکت­ کنندگان اجازه می­ دهد تا تأثیر وزن کاغذ، درجه و فرمت آن در هر نوع از چاپ‌های صنعتی و تجاری را از نزدیک تجربه نماید. این کلاس بر روی حداکثرسازی ارزش محصولات خانگی تمرکز دارد. شرکت­ کنندگان ترغیب می­شوند تا از این تجهیزات در فروشگاه­های خود استفاده نمایند و آنها را جایگزین نسخه ­های قبلی نموده و از دانشی که در این زمینه کسب می­کنند، هر روز بتوانند استفاده نمایند.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)