استخدام آسان در صنعت چاپ

  • سه شنبه, 15 اسفند 1396 ساعت 12:01
  • منتشرشده در چاپ

ترجمه: محمود سمیعی

آیلور هیگسون (Aylor higson) مشاور استخدام متخصصین در بریتانیاست که در زمینهی چاپ و بستهبندی فعالیت میکند. مجلهی پرینت ویک لایو (print week live) اخیرا اطلاعاتی از کارهای وی و شرکت مطبوعشان دریافت کرد که مورد توجه این مجله قرار گرفت. وی ادعا دارد که خدمات استخدامی متناسب با مدرک فارغالتحصیلان در سطوح مختلف از کار در چاپخانه تا سطح هیئت مدیره ارائه می‏کند. وی افزود اگر شما به دنبال یک عضو جدید در توسعهی کسب و کار خود هستید و یا در سال ۲۰۱۸ به دنبال کاری در زمینهی چاپ و بسته بندی میگردید، ما از همکاری با شما استقبال می کنیم.

در طی زمان از ابتدای کار تا بازاریابیهای راهبردی متمرکز بر فناوری دیجیتال و چاپ معمولی شاهد رشد و پیشرفت صنعت چاپ بودهایم. علاوه بر آن تیم کاری ما از مشاوران حرفهای ومتخصص در روند استخدام سود میبرد. وی ادامه داد ما می دانیم که انتقال یک شغل جدید با استخدام یک عضو مفید ممکن است  معامله ای بزرگ برای رشد یک شرکت باشد و به همین دلیل سعی می کنیم کارآمدترین افراد را به کار بگیریم. از طرف دیگر هم دوست داریم در کنار نامزدها ومشتریان به عنوان شریک کاری و نه به عنوان یک تامینکنندهی متمرکز بر فروش کار کنیم.

وی گفت ما کار شما را در طی 18 ماه از یک کسب وکار «تک نفره» به یک کسب و کار گسترده با تعداد افراد متناسب با کارتان افزایش می دهیم که ممکن است شاخههای کاری دیگری به کار شما اضافه شود و شما در کارتان ارتقاء پیدا کنید. در این فرایند متوجه می‎شوید که استخدام یک نفر چطور می‏تواند مجموعهی کار شما را متحول سازد و برعکس اگر فردی ناشایست به کار گرفته شود چطدر تاثیر منفی برکل مجموعه می گذارد.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 19 اسفند 1396 ساعت 10:58
  • اندازه قلم