فرصت سازی و انحصارگرایی رمز موفقیت است

  • جمعه, 17 فروردين 1397 ساعت 06:57
  • منتشرشده در چاپ

مدیر چاپخانه زرکوب (ناصر ماسوله) گفت: هنوز نتوانسته‌ایم پتانسیل‌ها و توانمندی‌های داخلی را شناخته و در جهت توسعه گام برداریم

به گزارش چاپ ونشر وی که تولیدکننده انواع لیبل‏های پارچه‏ای است با اشاره به ابتکار و کسب بازارهای صادراتی در منطقه افزود: بازارهای تولیدی ضعف عمل می کند و این مهم بهعلت نبود اطلاعات لازم از شرایط توانمندیها و پتانسیل های موجود در این حوزه بوده ولذا  بسیار کم‌رنگ فعالیت شده است.

ماسوله ادامه داد: شناسایی فرصت‌ها و تبدیل آن‌ها به موفقیت یک گام مؤثر در بخش چاپ و تولید بشمار می‌رود، زمانی سفارش‌هایی قابل‌توجهی را از ترکیه داشتیم و روی جوراب‏ها برچسب‏های را به‌صورت برچسب بود می‏زدیم اما اکنون شرایط تغییرات فراوانی کرده است.

مدیر چاپخانه زرکوب به تولیدات این مجموعه اشاره می‏کند اظهار کرد: چاپ انواع مارک‏های لباس‏های ورزشی و فرش، کمربند

و پتو در دستور کارقرار دارد.

در خصوص آغاز بکار این چاپخانه افزود: 1340 در پامنار با ماشین پایپی کار خود روزگار می‌گذراندم ولی بعد از مدتی دست به توسعه زده و با تلاش و همکاری یکی از دوستان ماشین ملخی را به مجموعه چاپخانه اضافه می‏کردم.

ماسوله یاد افزود: چاپ روبان در چاپخانه مورد استقبال قرار گرفت و بازار مناسبی را برای خود به دست آورد.

وی با اشاره به سالهای گذشته گفت: هنگامی‌که یک ماشین چهار رنگ از انگلستان وارد کردم در ابتدا با کمک نیروهای جوان توانستیم تا میزان تولید را افزایش داده و همچنان در این مسیر حرکت را ادامه دادیم.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 22 فروردين 1397 ساعت 06:47
  • اندازه قلم