مدیریت بحران در صنعت چاپ

  • چهارشنبه, 22 فروردين 1397 ساعت 06:12
  • منتشرشده در چاپ

دوشنبه 20 فرودین ماه جلسه‎ی هم اندیشی بین اعضای اتحادیه ها و بزرگان صنعت چاپ به منظور آسیب شناسی و مدیریت بحران موجود در صنعت چاپ برگزار شد.

در جلسه مذکور به طرح مسائل و مشکلات صنعت چاپ پرداخته شد و ضمن آسیب شناسی به ارائهی راهکارهایی چون جلوگیری از صدور پروانه‏ی کسب بی رویه در صنعت چاپ، بها دادن به آموزش، استفاده از مشاوران تحصلیکرده و بومی سازی ابزارهای مدیریت قیمت و محاسبهی قیمت و نرم افزارهای محاسبات صنعتی جهت مقابله با بحرانهای موجود پیشنهاد شد. گفتی است در این جلسه از سوی اتحادیه‎ی صنف چاپخانه داران، تعرفهی پیشنهادی دستمزد چاپ و صحافی سال 1397 ارائه شد که به تصویب نرسید.

این جلسه که به دعوت غلامرضا شجاع، با هدف همدلی بیشتر در محل اتحادیه‎ی چاپخانه داران تهران برپا شد. ایرج استاد علینقی (رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران)، بهمن پورمند، میر یونس جعفری (هر دو از اعضای هیئت مدیره‏ی اتحادیه چاپخانه داران تهران)، جلیل غفاری رهبر (رئیس اتحادیه صحاف)، احمد ابوالحسنی (رئیس اتحادیه لیتوگراف)، غلامرضا شجاع (مدیرعامل شرکت تعاونی لیتوگراف و عضو هیئت مدیره اتحادیه لیتوگراف)، بابک عابدین (رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران)، احمدرضا اعتماد مظاهری (مدیر شرکت تعاونی چاپخانه داران تهران)، محمود آموزگار (رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران)، مسئولان اداره کل چاپ و نشر وزارت ارشاد و جمعی از صاحب نظران و فعالان این حوزه افراد حاضر در این جلسه را تشکیل دادند.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 26 فروردين 1397 ساعت 06:08
  • اندازه قلم