انتشارات جهاددانشگاهی کردستان فعال در عرصه انتشار و چاپ

  • یکشنبه, 26 فروردين 1397 ساعت 09:33
  • منتشرشده در چاپ

رئیس جهاددانشگاهی واحد کردستان از چاپ بیش از ۳۵ عنوان کتاب علمی و تحقیقاتی مولفان کردستانی در انتشارات جهاددانشگاهی استان خبر داد.

به گزارش چاپ ونشر به نقل از ایکنا، چیا سهراب‌نژاد، رئیس جهاددانشگاهی واحد کردستان اظهار کرد: جهاددانشگاهی کردستان با راه اندازی واحد انتشارات در استان سعی دارد تا با چاپ کتاب های علمی و تخصصی نقش ویژه‌ای در توسعه فرهنگی استان داشته باشد.

وی با اشاره به فعالیت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی از سال ۹۰ در استان افزود: تا کنون بیش از ۳۵ کتاب علمی و تحقیقی در انتشارات جهاددانشگاهی استان کردستان چاپ شده است.

سهراب‌نژاد با اشاره به توسعه فعالیت‌های سازمان انتشارات در سال جاری بیان کرد: در حال حاضر چهار عنوان کتاب جدید مؤلفان و اندیشمندان استان کردستان نیز در دست داوری و ارزیابی است که امیدواریم بتوانیم این آمار را در سال جدید افزایش دهیم.

وی با بیان اینکه ارزیابی کتاب‌هایی که توسط انتشارات جهاددانشگاهی منتشر می‌شود توسط اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و چهره‌های خبره انجام می‌گیرد، عنوان کرد: اعضای شورای علمی کتاب در این نهاد در تلاش هستند تا بار علمی و ترویجی کتاب ها ارتقا یابد و به موضوعات دانشگاهی توجه ویژه‌ای شود.

رئیس جهاددانشگاهی کردستان اعلام کرد: انتشارات جهاددانشگاهی کردستان برای ارتقای سطح علمی و فرهنگی و رفع نیازهای مکتوب مراکز آموزش عالی اقدام به نشر آثار پژوهشگران و محققان می‌کند.

وی در پایان از اساتید دانشگاهی، پژوهشگران، مؤلفان، اندیشمندان و ... خواست تا کتاب‌های در دست چاپ خود را به سازمان انتشارات جهاددانشگاهی که یکی از انتشارات برتر سطح کشور بوده، واگذار کنند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 26 فروردين 1397 ساعت 11:20
  • اندازه قلم