شرکت درنمایشگاه بین المللی، تبدیل پتانسیل به فرصت

  • سه شنبه, 04 ارديبهشت 1397 ساعت 08:24
  • منتشرشده در چاپ

ایران در نمایشگاه‏های چاپ و بسته‌بندی که در دبی و ژاپن  برگزار می‌شود شرکت خواهد کرد.

رئیس اتحادیهی صادرکنندگان چاپ ایران در مصاحبه‌ای با نشریهی چاپ و نشر با اشاره به برنامه‌ها و سیاست‌گذاری‌های این اتحادیه در جهت حمایت از صادرات کالاهای تولید داخل گفت: حضور پررنگ تولیدات چاپ و بسته‌بندی در عرصه‌های بین‌المللی مسیر توسعه و کسب بازارهای صادراتی را تسریع میکند.

«بابک عابدین» افزود: نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی دبی که هر دو سال یک‌بار برگزار می‌شود مکانی مناسب برای تولیدکنندگان است. حضور ایران در پاویون نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی دبی نشان از اهمیت و امکانات خوب کشور در صادرات کالاهای تولید داخل دارد.

وی ادامه داد: ایران در این نمایشگاه در فضایی بالغ ‌بر 360 متر مربع به عرضهی توانمندهای خود در صنعت چاپ می‌پردازد. تاریخ برگزاری این نمایشگاه 26 تا 29 فروردین‌ ماه  خواهد بود.

عابدین حضور در نمایشگاه ژاپن را از دیگر برنامه‏ های اتحادیهی صادرکنندگان دانست و اظهار کرد: نمایشگاه ژاپن نیز طی شش روز برگزار می‏ شود. این نمایشگاه مکانی مناسب برای انتقال دانش و دریافت تجربیات همچنین آشنایی با فناوری برای شرکت‌کنندگان کشور خواهد بود.

رئیس اتحادیهی صادرکنندگان چاپ ایران ادامه داد: نمایشگاه ژاپن در فوریه (بهمن و اسفند)  برگزار خواهد شد.

وی به نمایشگاه لیبل هندوستان که در فوریه (بهمن و اسفند) برگزار می‌شود نیز اشاره کرد و افزود: شرکت در نمایشگاه هندوستان ارتباط مستقیمی با حضور شرکت‏کنندگان این نمایشگاه دارد، چنانچه شرکت‌های خارجی مورد هدف در این نمایشگاه حضور یابند شرکت ایران در این نمایشگاه قطعی خواهد شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 09 ارديبهشت 1397 ساعت 08:52
  • اندازه قلم