فراخوان جذب استاد به منظور تعامل صنعت و دانشگاه

  • سه شنبه, 25 ارديبهشت 1397 ساعت 08:40
  • منتشرشده در چاپ

دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد 30 تهران (دانشکده چاپ) در جهت تقویت آموزش صنعت چاپ، درصدد بررسی سر فصل ها، نگارش سرفصل در مقطع کاردانی، کارشناسی، دوره های آموزش عالی آزاد بصورت تک درس و تک پودمان متناسب با نیاز صنعت چاپ، جذب اساتید خبره اقدام نموده است. 

رئیس مرکز آموزش دانشکده چاپ مرکز  علمی-کاربردی واحد30 تهران در گفتگو با مجله چاپ ونشر، اعلام نمود: این دانشگاه به عنوان تنها دانشگاه تخصصی چاپ ایران در نظر دارد تا  با هدف تقویت زیر ساخت‏ها آموزشی صنعت چاپ  و تعامل دانشگاه با صنعت، رویکرد های مناسب و متفاوتی را برای آموزش در نظر بگیرد. 

«آرش سپاس مقدم» با اشاره به واگذاری دوره های تخصصی چاپ (درمقطع کاردانی، کارشناسی، تک درس و تک پودمان) به دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد 30 تهران افزود: دانشگاه درنظر دارد که از مهر ماه سال جاری برنامه های جامعی به منظور افزایش سطح علمی و مهارتی ،برای این دانشکده به مرحله اجرا بگذارد، به همین منظور اقدام به فراخوان جذب مدرس خبره و متخصص در بخش های پیش از چاپ، چاپ و خدمات تکمیلی نموده است. همچنین از خبرگان و واحد های این صنعت به منظور عارضه یابی علمی این صنعت، نیاز های آموزشی صنعت دعوت  به همکاری و همفکری نموده است. 

وی ادامه داد: به همین منظور تلاش دارد تا به تعامل مستقیم  با دست اندر کاران، خبرگان و فعالان صنعت چاپ از تجربیات و اطلاعات کابردی استفاده لازم را داشته باشد. 

مهندس سپاس مقدم با اشاره به واگذاری کمیسیون چاپ به این دانشگاه اظهار کرد: آمادگی داریم تا معضلات موجود در آموزش را به بحث و بررسی بگذاریم و از تجربیات و اطلاعات خبرگان صنعت چاپ استفاده کنیم. به همین منظور تا کنون جلساتی با شرکت های معتبر برگزار و از نظرات و راهکار های سازنده ایشان بهره برده ایم. 

رئیس مرکز مرکز  علمی-کاربردی واحد ۳۰ تهران (دانشکده چاپ)  گفت: چاپ صنعتی است که طی سال‏های اخیر مغفول مانده است لذا با حضور نیروی توانمند وآموزش دیده می تواند شاهد تحولات دراین حوزه بود هر چند امکانات این دانشگاه محدودیت های خاص خود را دارد اما این تعامل میتواند بسیار سازنده باشد تا بتواند دانشجویان متخصص را برای فضای کار آماده کند. 

وی افزود: از علاقمندان دعوت میگردد به منظور تعامل و همکاری درخواست های خود به  نشانی؛ تهران- خیابان انقلاب اسلامی- ابتدای وصال شیرازی- نبش کوچه نایبی- پلاک۲۵ (مجتمع دانشگاه جامع علمی-کاربردی واحد۳۰تهران) و یا با شماره تلفن: ۶۶۴۹۱۲۰۹ ۶۶۴۹۱۲۱۵  ارتباط حاصل کنند، همچنین آدرس وب سایت: http://uast30.ir و آدرس ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید جهت ارتباط با دانشگاه تماس حاصل کنند. 

سپاس مقدم با اشاره به امکانات موجود در دانشکده اظهار کرد: دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد۳۰ تهران، مجهز به یک طبقه چاپخانه با ۵ ماشین چاپ افست و یک طبقه خط کامل صحافی میباشد. 

وی در پایان ابراز داشت: در این زمینه آمادگی معرفی دانشجویان به عنوان کارآموز در واحد های صنعت چاپ را است، این دانشگاه در مقطع کاردانی، کارشناسی، تک درس و تک پودمان به جذب دانشجو می پردازد. در عین حال دوره های تک درس و تک پودمان تحت عنوان آموزش های عالی آزاد، اقدام به برگزاری آموزش های تخصصی، بنا به نیاز واحدهای چاپ خواهد نمود.

 

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در سه شنبه, 25 ارديبهشت 1397 ساعت 08:50
  • اندازه قلم