سرکشی و کمک‎رسانی اهالی صنعت چاپ به مناطق زلزله‎زده‎ی کرمانشاه

  • جمعه, 28 ارديبهشت 1397 ساعت 09:00
  • منتشرشده در چاپ

با گذشت چندین ماه از زلزله‎ی استان کرمانشاه هنوز زندگی برای مردم این مناطق به روال سابق برنگشته است و هر روز با مشکلات فراوانی دست‎و‌پنجه نرم می‎کنند. این بار عده‎ای از اهالی صنعت چاپ و نشر بانیان امر خیر شده‎اند و با سرکشی به مناطق زلزله‎زده سعی کرده‎اند در حد توان به وضعیت سخت زندگی ساکنین این مناطق رسیدگی کنند.

به گزارش چاپ و نشر در گفت‎وگویی با غلامرضا شجاع، وی با اشاره به سفرش در کنار اعضای هیئت‎مدیره‎ی شرکت تعاونی لیتوگرافان ایران همچون آقایان قرنلی، فیضی و انصاری به استان کرمانشاه، سرکشی به مناطق زلزله‎زده‎ی اسلام آباد غرب و سر پل ذهاب را در کنار اهالی صنعت چاپ و نشر استان کرمانشاه  هدف این سفر دانست. سفری که وضعیت دشوار معیشت و خرابی‎های گسترده در این مناطق را به وضوح آشکار کرد.

به گفته‎ی غلامرضا شجاع در این سفر چهار کانکس مدرسه از سوی اهالی چاپ و نشر به مناطق زلزله‎زده اهدا شد. وی ضمن قدردانی از حمایت‎های  بی‎دریغ افراد بسیاری، از تلاش‎ها و همیاری‎های گسترده‎ی شرکت افست، شرکت همتا و آقای نباتچیان کمال تشکر را داشت و اذعان داشت تهیه‎ی این کانکس‎ها بدون پشتیبانی این گروه‎ها و افراد هرگز میسر نمی‎شد.

در پایان غلامرضا شجاع اظهار امیدواری کرد که با کمک مسئولین ذی‎صلاح و مردم به زودی این مناطق از بند ویرانی رها شوند و زندگی به روال سابق در پیش گرفته شود.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در جمعه, 28 ارديبهشت 1397 ساعت 09:15
  • اندازه قلم