مدیر کل دفتر امور چاپ و نشر:

بازنگری در فرایند مجوز ها در دستور کار است

  • سه شنبه, 29 خرداد 1397 ساعت 09:44
  • منتشرشده در چاپ

فرایند بازنگری و تجدید نظر در حوزه چاپ دیجیتال در دستور کار قرار دارد.

مهرزاد دانش، مدیر کل دفتر امور چاپ و نشر، در آیین افتتاحیه هشتمین نمایشگاه چاپ دیجیتال ونشر رومیزی  ضمن اشاره به برنامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: شفاف سازی، کوچک سازی و تجمیع از جمله برنامه های راهبردی این وزارتخانه است و در این راستا تلاش می کنیم تا در حوزه چاپ تحولات مناسبی را ایجاد کنیم.

وی ادامه داد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تلاش دارد تا با نگاه ویژه و با همکاری این صنف تحولات قابل توجهی را در فضای چاپ رقم بزند.

دانش افزود: بازنگری در فرایند مجوز ها و مطالعات امری مهم است که در وزارتخانه با توجه به موضوع نشر مورد بررسی قرار گرفته است .

هشتمین نمایشگاه چاپ دیجیتال ونشر رومیزی تا اول تیر ماه در بوستان گفت و گو برپاست این نمایشگاه شامل بخشهای مربوط به حوزهی چاپ دیجیتال و نشر رومیزی است که واردکنندگان و تولیدکنندگان، ماشینآلات، تجهیزات چاپ دیجیتال و مواد مصرفی مورد نیاز در این حوزه را به نمایش میگذارند. همچنین در این نمایشگاه برای بازدیدکنندگان بستری فراهم شده است تا در کوتاهترین زمان به مقایسهی تکنولوژیهای مختلف بپردازند و در نهایت بهترین نتیجه را گرفته و با رضایت از نمایشگاه خارج شوند.

نمایش دستگاه‌ها نیز یکی دیگر از ویژگی‌های این نمایشگاه به شمار می‌آید و بازدیدکنندگان می‌توانند علاوه بر آشنایی با شرکت‌ها و کمپانی‌های مختلف حوزهی چاپ دیجیتال، از نزدیک کارکرد و عملکرد دستگاه‌‌ها را نیز مشاهده کنند.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در سه شنبه, 29 خرداد 1397 ساعت 10:14
  • اندازه قلم