فرهاد شالچیان مدیر ماشین‎های اداری شالچیان

هستیم حتی د ر شرایط بد

  • سه شنبه, 12 تیر 1397 ساعت 07:09
  • منتشرشده در چاپ

 

فرهاد شالچیان مدیر ماشینهای اداری شالچیان دربارهی نمایشگاه چاپ دیجیتال گفت: این نمایشگاه در یک کلام برای ما فاجعه بود و بدتر از این نمایشگاه ندیده بودیم. نمیدانم ایراد کار از نمایشگاه و وضعیت اطلاع‎رسانی آن است و یا تحت تاثیر وضعیت اقتصادی کشور بی رونق شده بود و بازدیدکننده چندانی در نمایشگاه نبود. همان یکی، دو بازدیدکنندهای که در نمایشگاه حضور دارند، متاسفانه خریدار نیستند و تنها قیمت می‎گیرند.

 وی افزود: شرکت در نمایشگاه صرفا برای فروش نیست مهم‎تر از آن، مبحث حضور است یعنی در شرایط بد هم در حضور خودمان را و فعالیتمان را اعلام می‎کنیم. دلیل این که ما در این نمایشگاه حاضر شدیم این بود که بگوییم درست است که در شرایطی که همه هستند ما نیز حضور داریم ولی در شرایط بد هم از نمایشگاه حمایت میکنیم.

شالچیان تصریح کرد: امیدوارم برگزارکنندگان این نمایشگاه به کسانی که در شرایط بد اقتصادی با حضور در نمایشگاه از آن حمایت کرده‏اند در سالهای آینده به خاطر تشکر از اینکه در این شرایط نمایشگاه را سرپا نگه داشتند آفرهایی را در نظر بگیرند وگرنه طبیعی بود که ما هم مانند برخی از شرکتها، حضور در نمایشگاه را کنسل کنیم زیرا حتی هزینههای رفت و آمد به نمایشگاه را نیز بدست نیاوردهایم چه برسد به برگشت هزینهی غرفه و هزینههای جانبی.

مدیر ماشینهای اداری شالچیان درباره‎ی وضعیت چاپ دیجیتال در کشورهمچنین گفت:  چاپ دیجیتال در کشور تافتهی جدا بافته از دیگر قسمتهای صنایع نیست. درگذشته زمانی که وضعیت اقتصادی کشور رونق داشت چاپ دیجیتال نیز بسیار پرقدرت و قوی حرکت رو به جلویی را میپیمود ولی متاسفانه درحال حاضر صنعت کشور دچار رکود شده است، اگر رونق پیدا کند و چرخ صنعت به حرکت درآید، چاپ دیجیتال هم مجددا در مسیر رشد قرار خواهد گرفت. اگر وضعیت به همین روال بماند ممکن است فعالان صنف چاپ دیجیتال تغییر صنف دهند.

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 16 تیر 1397 ساعت 09:27
  • اندازه قلم