واردکنندگان از وزیر تقدیر کردند

  • دوشنبه, 01 مرداد 1397 ساعت 08:13
  • منتشرشده در چاپ

 

انجمن واردکنندگان ماشین آلات صنعت چاپ و بسته بندی طی بیانیه ای از تلاش وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که به منظور قرار گرفتن واردات ماشین آلات چاپ در ردیف نخست برای جذب ارز دولتی انجام گرفته بود، تقدیر کرد.

به گزارش چاپ ونشر، در این متن، معافیت ورود ماشین آلات چاپ وتعامل سازنده با سازمان صنایع کوچک و بزرگ، شهرک‌های صنعتی و قرار گرفتن این صنعت در ردیف اولویت‏های صندوق توسعه، کاری بس ارزشمند خوانده شده است.

در نامه رئیس هیئت مدیره انجمن واردکنندگان ماشین آلات چاپ وبسته بندی، علی مغانی آمده است: در شرایط سخت اقتصادی و در تحریم قرار گرفتن، قرار دادن ماشین آلات چاپ  در ردیف نخست و تامین ارز در راه توسعه تجارت، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

صنعت چاپ ضمن نقش آفرینی در زمینه بسته بندی و برند سازی نقش بی بدیلی در ارتقا و تعالی سطح علم و فرهنگ دارد، بدون تردید برنامه ریزی  برای حمایت و توسعه سرمایه گذاری در این بخش، برکات و ثمرات قابل توجهی برای اقتصاد ملی و از سویی اقتصاد و فرهنگ به همراه خواهد داشت.

طبق این نامه نقش وزیر و معاونت امور فرهنگی وزارت، محسن جوادی در پیگیری این مهم راهگشا تشخیص داده شده است و همچنین همکاری مهرزاد دانش (مدیر کل چاپ ونشر)، ابراهیمی (معاونت اداره کل) و محسنی الکنه (کارشناس مسئول توسعه و سرمایه گذاری اداره کل) که در این مسیرگام‏های موثری برداشته اند، قابل تقدیر است.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)