پذیرش  در دو مقطع کاردانی و کارشناسي رشته چاپ آغاز شد

  • شنبه, 27 مرداد 1397 ساعت 12:34
  • منتشرشده در چاپ

 

 دانشگاه جامع علمی-کاربردی واحد ۳۰ تهران، به عنوان تنها مرکز آموزش عالی تخصصی صنعت چاپ ایران (مرکز معین مرکز اموزش علمی-کاربردی واحد۵تهران)، اقدام به پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی و کارشناسی چاپ می کند.

مهندس آرش سپاس مقدم؛ رئیس مرکز علمی -کاربردی واحد۳۰ تهران در مصاحبه ای با نشریه چاپ ونشر گفت: دانشگاه برای نيمسال اول  ۹۷-۹۸ اقدام به پذیرش دانشجو نموده است و بنابر اعلام سازمان سنجش اموزش كشور ثبت نام در مقطع کاردانی از تاریخ ۲۲ مردادماه تا ۲۹ مرداد و در مقطع كارشناسي از تاریخ ۲۹ مرداد تا ۴ شهريور انجام مي شود.

وی افزود:  متقاضیان تحصیل در مقطع کاردانی میتوانند از تاریخ ٢٢ لغایت ۲۹ مرداد ٩٧در رشته های طراحی چاپ یا چاپ و نشر ثبت نام و مشغول به تحصیل شوند.

سپاس مقدم ادامه داد: متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی نیز از ٢٩ مرداد الی ۴ شهريور  در رشته های کارشناسی طراحی چاپ یا مدیریت چاپ ثبت نام نمایند.

رئیس مرکز علمی -کاربردی واحد۳۰ تهران اظهار کرد: به منظور سهولت در ثبت نام میتوانند با در دست داشتن مدارک شناسایی و تحصیلی، با مراجعه به مرکز به نشانی: تهران، خیابان انقلاب اسلامی ، ابتدای وصال شیرازی، نبش کوچه نایبی، پلاک ۲۵ اقدام به ثبت نام نموده و یا با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نام نمایند.

وی بیان کرد:  دانشگاه جامع علمی -کاربردی واحد ٣٠ تهران به عنوان تنها مرکز آموزشی در رشته ی چاپ و به صورت تخصصی در رشته های کارشناسی طراحی چاپ ،آماده سازی چاپ و کارشناسی مدیریت امور چاپ دانشجو جذب می کند.

سپاس مقدم ابراز کرد: متقاضیان تحصیل در مقطع کاردانی با دیپلم سه ساله خود میتوانند، اقدام به ثبت نام نموده و نیازی به مدرك پیش دانشگاهی ندارند. همچنین امکان اخذ معافیت تحصیلی برای دانشجویان، به شرط نداشتن غیبت سربازی فراهم میباشد. در موارد خاص، امکان تحصیل همزمان با سربازی نیز محیاست.

رئیس مرکز علمی -کاربردی واحد۳۰ تهران تصریح کرد: برای فارغ التحصیلان در رشته های دیگر که متقاضی تحصیل مجدد در رشته های ديگر مرکز میباشند شرايط خاص فراهم شده است. این دسته از متقاضیان میتوانند دروس گذرانده شده در دانشگاه قبلی خود را (مطابق با قوانین) معادلسازی نموده و مابقی دروس را اخذ و تحصیل نمایند.

وی افزود: این دانشگاه تلاش دارد تا برنامه ها و کلاس های درسی را به گونه ای ارائه نماید که متقاضیان این رشته بتوانند در حین کار، تحصیل نمایند.

سپاس مقدم ادامه داد:  دانشجویان رشته ی چاپ می توانند با کمترین میزان شهریه در نظام آموزش عالی کشور، تحصیلات خود را به پایان برسانند در این راستا وزارت ارشاد نیز ۵۰% درصد هزینه‌ی تحصیل در این رشته را برای شاغلان در صنعت چاپ (درصورت تایید) تقبل کرده است.

رئیس مرکز علمی -کاربردی واحد۳۰ تهران اظهار کرد: مرکز، امکان تقسیط شهریه را برای واجدین شرایط در نظر گرفته است.

وی یاد اور شد: دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد ۳۰ تهران به فارغ التحصیلان، مدرک رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارایه خواهد نمود.  مرکز اموزش علمی -کاربردی واحد۳۰ تهران در مقطع كارداني از رشته هاي : ۱- کاردانی چاپ- طراحی چاپ  ۲- کاردانی چاپ و نشر  ۳- کاردانی روابط عمومی  ۴- کاردانی مترجمی زبان انگلیسی-آثار دیداری و شنیداری  ۵- کاردانی مترجمی زبان انگلیسی- آثار مکتوب و رسمی  ۶- مترجمی زبان فرانسوی- آثار دیداری و شنیداری ۷- کاردانی عکاسی  ۸- کاردانی گرافیک  ۹- کاردانی نقاشی  و در مقطع کارشناسي از رشته هاي:۱- کارشناسی چاپ-طراحی و آماده سازی  ۲- کارشناسی چاپ- مدیریت چاپ  ۳- کارشناسی روابط عمومی- امور رسانه  ۴- کارشناسی گرافیک- پوستر و نشانه  ۵- کارشناسی مترجمی همزمان انگلیسی  ۶- کارشناسی نقاشی دانشجو می‏پذیرد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 27 مرداد 1397 ساعت 12:52
  • اندازه قلم