همزمان با چهارمین سال هفته بزرگداشت علوم و فناوری چاپ:       

آشنایی با «جایگاه علوم و فناوری‌های نوین و چاپ سه بعدی در صنعت چاپ»       

  • پنج شنبه, 08 شهریور 1397 ساعت 12:15
  • منتشرشده در چاپ

 

 ستاد توسعه فناوری‌های مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی نشستی را با عنوان «جایگاه علوم و فناوری‌های نوین و چاپ سه بعدی در صنعت چاپ» برگزار می‌کند تا آموزش و فرهنگ‌سازی برای توسعه کاربردهای ساخت افزایشی در کشور با سرعت بیشتری پیگیری شود.

   به گزارش چاپ و نشر به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نشست آشنایی با «جایگاه علوم و فناوری‌های نوین و چاپ سه بعدی در صنعت چاپ» توسط ستاد توسعه فناوری‌های مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی با تعامل انجمن علمی فناوری چاپ ایران برگزار می شود. برگزاری این نشست در راستای اجرایی کردن سند ملی برنامه راهبردی فناوری ساخت افزایشی جمهوری اسلامی ایران و با هدف آموزش و فرهنگ‌سازی برای توسعه کاربردهای ساخت افزایشی در کشوراست.

 نشست آشنایی با «جایگاه علوم و فناوری های نوین و چاپ سه بعدی در صنعت چاپ» ۱۳ شهریورماه جاری در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

 بر اساس این گزارش، این ستاد در نظر دارد، اطلاعرسانی و فرهنگسازی فواید و محصولات صنعت ساخت افزایشی به تولیدکنندگان صنعت چاپ و همچنین فرهنگ‌سازی و آشنایی سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان داخلی صنعت مذکور با مزایا و فرصت‌های اقتصادی ساخت افزایشی را در این نشست به بحث و بررسی بگذارد.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)