دومین همایش بین المللی توسعه صنعت چاپ و بسته بندی  برگزار می شود

  • سه شنبه, 03 مهر 1397 ساعت 09:38
  • منتشرشده در چاپ

 

دومین همایش بین المللی توسعه صنعت چاپ و بسته بندی ، همزمان با نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی در روز جمعه 20 مهر 97  و در ساعت 10 در نمایشگاه آفتاب برگزار می‌شود. این همایش با مشارکت حدود 20 ارگان دولتی، خصوصی و رسانه‌ها برگزار خواهد شد.

به گزارش چاپ و نشر به نقل از رامین اکبری رییس همایش، در این همایش بین المللی دو سخنران برجسته از آلمان در حوزه چاپ و بسته بندی  به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.و سایر سخنرانها از متخصصین و اساتید دانشگاه‌های داخل کشور هستند.در پایان همایش گواهی(certificet  ) حضور در همایش بین المللی توسعه صنعت چاپ و بسته بندی به زبان انگلیسی به شرکت کنندگان ارایه خواهد شد.

رامین اکبری در گفت و گو با چاپ و نشر در باره مخاطبان همایش گفت: مخاطبان همایش بین المللی از تمامی شهرهای کشور ( مدیران صنایع مربوطه و دانشگاه ) خواهند بود. همچنین از کشورهای خارجی از طریق ثبت نام در همایش حضور پیدا خواهند کرد.

با توجه به تشدید مشکلات اقتصادی در کشور ک محورهای اصلی همایش ( اقتصاد مدیریت تجارت الکترونیک عوامل توسعه ) در صنعت چاپ و بسته بندی خواهد بود.

وی در پایان افزود: هماهنگی انجام گرفته است که مهمانان خارجی نمایشگاه و همایش  بتوانند از چند مجموعه بزرگ صنعت چاپ و بسته بندی در تهران  بازدید کنند. امیدواریم با این  نوع تحرکات شرکت کنندگان، به اهداف اقتصادی خود نیز نایل شوند و این بازدیدها به قرارداد بین طرفین منجر شود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)