چاپ سی دی افست یا دیجیتال، تفاوتی نا محسوس

  • شنبه, 14 مهر 1397 ساعت 07:29
  • منتشرشده در چاپ

 

در مقایسه چاپ سی دی افست و چاپ سی دی دیجیتال باید گفت که از نظر کیفیت چاپ تفاوت چندانی ندارند فقط پس از چاپ سی دی دیجیتال باید روی آن را u.v کرد تا رنگ‌ها تثبیت شوند.

به گزارش چاپ ونشر به نقل از آفتاب، چاپ افست صرف امور چاپی با تعداد کم، هزینه بیشتری به نسبت  چاپ دیجیتال دارد. به طور مثال اگر شما قصد چاپ سی دی به تعداد 200 عدد را داشته باشید قیمتی که برای چاپ دیجیتال میپردازید نصف قیمت چاپ افست است.

چاپ افست سی دی هزینه‌ی مقدماتی که برای ساخت فیلم و زینک می باشد را از شما دریافت می کند در حالی که اگر ۱۰۰۰ عدد چاپ سی دی هم سفارش دهید همین هزینه اولیه را باید متحمل شوید  بر خلاف چاپ سی دی دیجیتال که قیمت برای هر عدد چاپ dvd تعیین می‌شود.

بهترین چاپ از لحاظ سرعت و قیمت مناسب‌تر برای سفارشات تیراژ پایین چاپ، چاپ دیجیتال است.

خوبی دیگر چاپ روی سی دی دیجیتال به نسبت افست در این گزینه است که قبل از شروع عملیات چاپ شما می‌توانید نمونه نهایی چاپ را رویت کنید. چاپ دیجیتال سی دی توسط پرینترهای جوهرافشان صورت می‌گیرد.

در مقایسه چاپ سی دی افست و چاپ سی دی دیجیتال باید گفت که از نظر کیفیت چاپ تفاوت چندانی ندارند فقط پس از چاپ سی دی دیجیتال باید روی آن را u.v  کرد تا رنگ‌ها تثبیت شوند.

پس قبل از سفارش ابتدا به تیراژ کار و زمانی که در اختیار داریم دقت کنیم تا گزینه چاپ دی وی دی افست سی دی یا چاپ دیجیتال را انتخاب کنیم.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)