درخشش شرکت های تولید چاپ روی پارچه داخلی در رکود

  • چهارشنبه, 24 بهمن 1397 ساعت 10:37
  • منتشرشده در چاپ

 

سالانه 10 میلیون متر مربع پارچه تولید داخل در یک واحد صنعتی استان سمنان با روش های ابتکاری و بومی سازی شده چاپ و رنگرزی می شود.

به گزارش چاپ ونشر به نقل از صدا و سیما، مدیرعامل شرکت چاپ حریر سمنان گفت : پارچه های پیراهنی، شلواری، مانتویی و رُو مبلی تولید این شرکت با کیفیت مطلوب چاپ و رنگ توانسته است،بالاتر از بسیاری از بِرندهای وارداتی، بازار داخلی را جذب کند.

عباس سرشار زاده به تولید پارچه های پُلی استر پنبه، پُلی استر ویسکُوز، پنبه خالص، ویسکوز خالص با بهره گیری از توان و مهارت 150 نیروی این شرکت در یک نوبت کاری اشاره کرد و گفت : پارچه های تار و پود کِش دار از جمله تولیدات بازار پسند جدید است که با ویژگی هایی نظیر زیردست مطلوب و ضد چروک بودن خیلی از رقبا را در میان مشتریان کنار زده است.

به گفته وی، روش اختصاصی و بومی سازی شده پخت و سفید گری و آماده سازی سطح پارچه خام برای رنگ پذیری از موفقیت های متخصصان چاپ حریر سمنان به شمار می آید.

سرشارزاده تصریح کرد : در این واحد تولیدی مراحل کامل رنگرزی الیاف طبیعی در دمای محیط و الیاف مصنوعی در فشار بالا و دمای جوش همراه با 12 تا 16 ساعت گردش و شستشوی تخصصی با دستگاه های مداوم به منظور ارتقاء و تثبیت کیفیت رنگ انجام می شود.

مدیرعامل این واحد صنعتی از راه اندازی خط تولید چاپ رُوتاری پارچه ایرانی خبر داد و گفت : با توجه به نیاز بازار و واردات بی رویه محصول بی کیفیت، متخصصان این شرکت با روشی دانش بنیان موفق شدند، این نوع چاپ را در 12 رنگ همزمان با طرح و نقشه سفارشی خود مشتری انجام دهند و هم اکنون این محصول با تنوع بالا متقاضیان زیادی از سراسر کشور دارد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)