تمدید مهلت ثبت‌نام از ناشران کشوری برای حضور در نمایشگاه بزرگ کتاب

  • پنج شنبه, 20 مهر 1396 ساعت 07:39
  • منتشرشده در نشر

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان خبر از تمدید ثبت‌نام ناشران کشوری برای حضور در نهمین نمایشگاه بزرگ کتاب زنجان داد.

 

به گزارش چاپ و نشر، ناصر مقدم با اشاره به مهلت یک هفته‌ای ناشرای کشوری برای ثبت‌نام جهت حضور در نمایشگاه کتاب زنجان گفت: ناشران از ١٢ مهر تا ١٨ مهرماه مهلت داشتند که آمادگی خود را برای حضور در این نمایشگاه اعلام کنند و اینک این مهلت تا ٢٢ مهر ماه تمدید شده است.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب زنجان از ١١ تا ١٧ آبان‌ماه جاری، اظهار داشت: امیدواریم ناشران خوبی برای حضور در زنجان اعلام آمادگی کنند تا همه علاقه‌مندان حوزه نشر بتوانند کتاب‌های مورد نیاز خود را در این نمایشگاه تهبه کنند.

در مهلت تعیین شده، علاوه بر استان زنجان،ناشران کشوری برای حضور در نمایشگاه‌های  کتاب استانی اردبیل (١ تا ٦ آبان )، خراسان شمالی  (٣ تا ٨ آبان)، مازندران(١٠ تا١٥ آبان) و کرمانشاه (٢٠ تا ٢٥ آبان) نیز ثبت‌نام می‌کنند.

گفتنی است سومین نمایشگاه مطبوعات و رسانه‌های استان زنجان نیز همزمان با نهمین نمایشگاه بزرگ کتاب زنجان در محل مصلی برگزار خواهد شد.

سال گذشته همزمان با هفته دولت، هشتمین نمایشگاه بزرگ کتاب زنجان در محل مصلی افتتاح شد که در آن ٣٤٧ ناشر از سراسر کشور در ٢٢٠ غرفه حضور داشتند. در این نمایشگاه بیش از ٣٨ هزار عنوان کتاب تدارک دیده شد.

سال ٩٣ نیز هفتمین نمایشگاه بزرگ کتاب زنجان همزمان با نمایشگاه مطبوعات و رسانه‌های استان در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی کاسپین برگزار شد و ٣٧٥ ناشر کشوری در آن حضور یافتند که در این میان ٢٧٥ ناشر به صورت مستقل و ١٠٠ ناشر به صورت اشتراکی و به نمایندگی از  سایر انتشاراتی‌ها بودند. در این نمایشگاه ٢٩٠ غرفه برای نمایش کتاب و ٣٦٠ غرفه برای مطبوعات اختصاص یافت.

 

منبع: روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)