برترین های نشر با 30عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب

  • شنبه, 15 ارديبهشت 1397 ساعت 07:01
  • منتشرشده در نشر

«کتابستان معرفت» که به عنوان ناشر برگزیده سال 96 معرفی شده، با 30 عنوان کتاب چاپ اول به نمایشگاه کتاب تهران آمده است.

به گزارش چاپ ونشر به نقل از فارس، خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، نشر «کتابستان معرفت» که در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به عنوان ناشر برگزیده معرفی شد در این دوره با آثار متعددی به نمایشگاه آمده است.

بر اساس این گزارش این ناشر با قریب به 50 عنوان اثر در نمایشگاه شرکت کرده است که از این بین 30 عنوان از آنها از نمایشگاه سال 96 تا سال جاری روانه بازار کتاب شده است.

این گزارش می‌افزاید که بیش از 10 عنوان از این کتب چاپ 97 هستند که نشر کتابستان معرفت در سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران به مخاطبان خود عرضه می‌کند.

این ناشر برگزیده که دو سال پی در پی به عنوان ناشر برگزیده معرفی شده، با ترجمه آثار مختلفی از زبان‌های مختلف به تازگی شاخه جدیدی در فعالیت‌های خود باز کرده است.

غرفه انتشارات کتابستان معرفت در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در بخش عمومی واقع در شبستان مصلی در راهروی 19 غرفه 5 واقع شده، که علاقه مندان می‌توانند به غرفه آنها مراجعه کنند.

این گزارش می‌افزاید که علاوه بر تجدید چاپ‌های متعدد برخی از کتب این ناشر رمان «سنگی که نیفتاد» اثر محمدعلی رکنی از این ناشر سال گذشته برگزیده جایزه شهید حبیب غنی پور شده بود که این نشان می‌دهد آثار این ناشر مورد پسند داوران ادبی و محافل آنها قرار گرفته است.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)