نمایشگاه کتاب ناشران کشورکار خود را آغاز کرد         

  • دوشنبه, 09 مهر 1397 ساعت 08:23
  • منتشرشده در نشر

 

آغاز به کار نهمین نمایشگاه کتاب ناشران کشور با حضور رئیس پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات در زنجان

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: نهمین نمایشگاه کتاب ناشران کشور و سومین نمایشگاه مطبوعات استان در زنجان از ٩ تا ١٤ مهر در محل نمایشگاه بین المللی کاسپین زنجان برگزار می شود.

به گزارش چاپ و نشر به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان زنجان، ابراهیم  قاسمی معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: مراسم افتتاحیه نهمین نمایشگاه کتاب ناشران کشور و سومین نمایشگاه مطبوعات استان زنجان عصر امروز( دوشنبه ٩ مهر) با حضور دکتر محمد سلگی، رئیس پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل نمایشگاه بین المللی کاسپین زنجان برگزار می شود.

وی ادامه داد: در نهمین نمایشگاه کتاب ناشران کشور ٤٠٠ ناشر، ٨٣ هزار و ١٤٩ عنوان کتاب را با تخفیف ٣٠ درصدی به فروش می رسانند.

این مقام مسوول با بیان اینکه ٢٧٠ غرفه به  بخش کتاب نمایشگاه کتاب ناشران کشور اختصاص داده شده است، یادآور شد: کتاب ها در بخش های عمومی، کودک و نوجوانان و دانشگاهی در دسترس علاقمندان قرار می گیرد.

قاسمی با یادآوری اینکه ٩ کتابفروشی هم از استان زنجان در نمایشگاه کتاب ناشران کشور حضور خواهند داشت، یادآور شد: در سومین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های استان زنجان هم ٤٠ غرفه اختصاص یافته است.

به گفته وی، مراسم افتتاحیه با حضور مسوولان کشوری و استانی ساعت ١٥ و ٣٠ دقیقه عصر امروز در محل نمایشگاه بین المللی کاسپین زنجان برگزار می شود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)