مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری :

ضرورت استفاده از ظرفیت تمامی ناشران

  • شنبه, 21 مهر 1397 ساعت 09:40
  • منتشرشده در نشر

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه تاکنون 400 ناشر جهت شرکت در نمایشگاه کتاب استان ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: ثبت‌نام ناشران هم‌چنان ادامه دارد و در تلاش هستیم تا از ظرفیت تمامی ناشران استفاده کنیم.

 به گزارش چاپ ونشر به نقل از فارس، جواد کارگران دهکردی در شهرکرد، از برپایی نمایشگاه بین‌المللی کتاب در شهرکرد خبر داد و گفت: این نمایشگاه از نهم آبان‌ماه به‌مدت یک‌هفته در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شهرکرد برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه تاکنون 400 ناشر جهت شرکت در نمایشگاه کتاب استان ثبت‌نام کرده‌اند، خاطرنشان کرد: ثبت‌نام ناشران هم‌چنان ادامه دارد و در تلاش هستیم تا از ظرفیت تمامی ناشران استفاده کنیم.

وی اضافه کرد: کتبی که در نمایشگاه کتاب چهارمحال و بختیاری عرضه می‌شود در تمامی زمینه‌های علمی، فرهنگی، هنری، درسی، کمک‌درسی و تاریخی است که علاقه‌مندان می‌توانند این کتب را با تخفیف 30 درصد و یا بیشتر خریداری کنند.

کارگران در پایان افزود: فروش کتاب در نمایشگاه کتاب سال گذشته چهارمحال و بختیاری با مبلغ یک میلیارد و 400 میلیون تومان، رکورد فروش کتاب در استان را شکست.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)