مدیر پروژه‌های بین‌الملل نمایشگاه کتاب فرانکفورت:

دوره‌های آموزشی در آلمان پذیرای ناشران و ویراستاران کشورهای مختلف است

  • دوشنبه, 14 آبان 1397 ساعت 12:33
  • منتشرشده در نشر

 

مدیر پروژه‌های بین‌الملل نمایشگاه کتاب فرانکفورت با اشاره به برنامه‌های این مجموعه، گفت: ما سالانه با بیش از 20 کشور برای برگزاری کارگاه‌های تخصصی همکاری داریم و علاوه بر‌ آن، با دوره‌های آموزشی در آلمان پذیرای ناشران و ویراستاران کشورهای مختلف هستیم.

به گزارش چاپ ونشر به نقل از ایبنا، نیکی ترون؛ مدیر پروژه‌های بین‌الملل نمایشگاه کتاب فرانکفورت با بیان اینکه برای نخستین بار است به ایران آمده‌ام، عنوان کرد: من پیش از این ارتباطی با صنعت نشر ایران نداشتم اما در تعامل با اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران و ارتباط با دست‌اندرکاران آن زمینه‌ای برای ارتباط و همکاری بین دو مجموعه به وجود آمد.

ترون ادامه داد: ما یک تیم هفت‌نفره هستیم که در یک مجموعه بین‌المللی کار می‌کنیم و برنامه‌های مختلفی مانند برگزاری دوره‌های آموزشی، کارگاه‌های آموزشی و سمینار را برای دست‌اندرکاران نشر کشورهای مختلف برگزار می‌کنیم.

وی با اشاره به تجربه برگزاری دوره‌های آموزشی در 20 کشور، عنوان کرد: علاوه بر برگزاری کارگاه‌های آموزشی تخصصی در کشورهای دیگر، دوره‌‌های مختلفی را نیز در آلمان برگزار می‌کنیم و میزبان فعالان نشر سایر کشورها هستیم.

ترون تاکید کرد: ما سال‌ها است که پذیرای نمایندگان صنعت نشر شامل ناشران و ویراستاران از کشورهای انگلستان، روسیه، اسپانیا و جنوب آسیا هستیم و گروهی از ناشران را به کشورمان دعوت می‌کنیم و برنامه‌های مختلف و تازه‌هاو فناوری‌های حوزه‌های نشر را معرفی می‌کنیم.

وی با اشاره به دیگر برنامه‌های این مجموعه در تعامل با سایر کشورها، توضیح داد: همچنین نویسندگان و ناشران آلمانی را در حاشیه این دوره‌های تخصصی به کشورها معرفی می‌کنیم و برای حضور آن‌ها در نمایشگاه کتاب فرانکفورت هم دعوت می‌کنیم تا این تعامل و ارتباط مستمر و پایدار باشد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)