نوآوری در لیبل‌های مواد غذایی

فانتا یکی از نام‌های تجاری معروف شرکت کوکاکولا و مخصوص عرضه نوشابه و آب‌میوه است. شرکت کوکاکولا در استرالیا نوآوری جدیدی را در بخش لیبل‌های Fanta به‌کاربرده است.

به گزارش چاپ و نشر به نقل از نوش آنلاین: این شرکت برای چاپ لیبل ها از جوهرهای شرکت Chromatic Technology استفاده می‌کند. این لیبل‌ها مشتریان را از طریق تغییرات دما به خرید ترغیب می‌کنند. استفاده از این جوهرها و درجه حرارت نشان می‌دهد که بطری در چه محیطی به فروش رفته است. آیا بطری در یخچال بوده یا فقط بر روی قفسه فروشگاه‌ها قرار داشته است. بطری‌هایی که در یخچال قرار داشته‌اند جوهر لیبل به رنگ آبی روشن تغییر می‌کند. در دمای ٨ درجه سانتی‌گراد، بخش دایره‌ای بر روی لیبل کاملاً پر رنگ بوده و پیام ثبت آن قابل‌مشاهده نیست. در دمای ٢٩ درجه سانتی‌گراد این بخش دایره‌ای کاملاً سفید بوده و پیغام ثبت آن با وضوح بالا مشاهده می‌شود. البته تنها با تکیه بر گرمای دست نیز می‌توان تغییر رنگ را بر روی لیبل مشاهده کرد.

کوکاکولا در این بخش دایره‌ای از مصرف‌کننده درخواست کرده است به کمپین تعاملی دریافت پاداش ملحق شوند. مصرف‌کننده با رجوع به شبکه‌های اجتماعی Fanta و اعلام کد خرید، اقدام به دریافت نرم‌افزار و بازی‌های سرگرم‌کننده به‌صورت رایگان می‌کند.

از یخچال یا محیط، جوهرهای حرارتی چالش‌های مختلفی برای مصرف‌کنندگان نوجوان به‌اضافه عناصر سرگرم‌کننده به همراه دارد. لیبل‌های جدید روز به روز مشتریان را به خرید نوشیدنی دعوت می‌کند.

فیلم لیبل و چاپ آن به وسیله شرکت Lavel makers Group در ویکتوریای استرالیا تولید شده است.

منبع:iranbev

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)