مدیرعامل مجتمع چاپ و بسته‌بندی نگارستان:

بسته‌بندی هویت و شخصیت یک محصول است

مدیرعامل مجتمع چاپ و بسته‌بندی نگارستان گفت: بسته‌بندی نشان‌دهنده هویت و شخصیت یک محصول است.

به گزارش چاپ و نشر به نقل از خبرگزاری موج اصفهان، زهرا اسحاقیان در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه بسته‌بندی نشان‌دهنده هویت و شخصیت یک محصول بیان داشت: صنعت چاپ و بسته‌بندی به‌عنوان صنعت مادر به‌عنوان یکی از حلقه‌های اصلی زنجیره تأمین‌کنندگان صنایع مختلف است.

وی تصریح کرد: شکل و ظاهر بسته‌بندی یک محصول اولین چیزی است که در جذب خریدار نقشی تأثیرگذار دارد.

اسحاقیان افزود: مجتمع چاپ و بسته‌بندی نگارستان تلاش دارد تا در راستای رفع نیازهای صنایع مختلفی ازجمله محصولات صنعتی، لوازم‌خانگی، قطعات یدکی، دارویی، مواد غذایی، بهداشتی و آرایشی و ... و قطع وابستگی به واردات برداشته باشد.

مدیرعامل مجتمع چاپ و بسته‌بندی نگارستان گفت: مجتمع چاپ و بسته‌بندی نگارستان با بیش از نیم‌قرن فعالیت در حوزه کارآفرینی و ایجاد اشتغال پایدار در استان اصفهان مفتخر به همکاری با معتبرترین برندهای ایرانی است.

اسحاقیان اظهار داشت: مجتمع چاپ و بسته‌بندی نگارستان با به کارگیری تجهیزات پیشرفته در صنعت چاپ افست شامل پلیت ستر هایدلبرگ در بخش لیتوگرافی، ماشین های چاپ افست هایبرید 5/4 ورق در بخش چاپ، ماشین دایکات بوبست ماشین لب چسب اینترنشنال در بخش جعبه چسبانی، ماشین پنجره چسبانی (ویندوپچ)، یووی و سلفون، قادر است چرخه کاملی از خدمات موردنیاز مشتریان در حوزه بسته‌بندی را ارایه نماید.

وی افزود: مجتمع چاپ و بسته‌بندی نگارستان به‌عنوان حامی رویداد بین‌المللی صنایع چاپ و بسته‌بندی در نمایشگاه IPAP حضور داشته و همچنین مفتخر به دریافت تندیس از همایش اقتصاد مقاومتی و جهاد ملی وزارت کشور و نیز حامی همایش چاپ و بسته‌بندی با رویکرد بازاریابی و صادرات اتاق بازرگانی است.

اسحاقیان تصریح کرد: مجتمع چاپ و بسته‌بندی نگارستان با بهره گیری از نیروی انسانی متعهد و متخصص در حوزه های طراحی تولید، برنامه ریزی، فنی مهندسی، بازرگانی، تحقیق و توسعه، کنترل کیفی و ضمن ارتقای کمی و کیفی در صنعت چاپ کشور توانایی انجام کلیه سفارشات عمومی و خاص مشتریان را دارا است.

مدیرعامل مجتمع چاپ و بسته‌بندی نگارستان گفت: مجتمع چاپ و بسته‌بندی نگارستان افتخار دارد علی رغم مشکلات اقتصادی و موانع تولید توانسته است علاوه بر کار آفرینی بهترین خدمات را با قیمت مناسب ارایه و رضایت مندی مشتریان خود را کسب نماید.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)