آینده بیوپلاستیک برای بسته‌بندی تا سال 2024

 بسته‌بندی فرصتی قانع‌کننده برای تجاری‌سازی ارائه می‌دهد

تأکید جدید بر پایداری از مبدل‌های پیشرو بسته‌بندی و برندهای مواد غذایی و آشامیدنی برای تسریع این روند انجام می‌شود. پیش‌بینی می‌شود که کل تقاضا برای استفاده از بیو پلاستیک در کاربردهای بسته‌بندی در سال 2019 به 50/1 میلیون تن برسد. که بیانگر رشد نسبی بسته‌بندی است. میزان مصرف کالاهای بسته‌بندی با رشد 16.2٪، به بیش از دو برابر تا سال 2024 خواهد رسید و این افزایش به 18/3 میلیون تن می‌رسد. ارزش این بازار همچنین شاهد رشد جذاب و باورنکردنی از 40/4 میلیارد دلار به 3 8/8 میلیارد دلار در مدت مشابه خواهد بود. که این به معنی ارائه بازارهای جدید و فرصت‌های متنوع سازی برای مشاغل بیوتکنولوژی و پلیمرهای سنتی خواهد بود. در بسته‌بندی جهانی تقاضا برای این مواد جدید است، پیش‌بینی می‌شود همه مناطق شاهد رشد دو رقمی در طی پنج سال یعنی از امسال 2019 تا سال 2024(به مدت 5 سال) باشند.

 

پیش‌بینی می‌شود که داده‌ها ازنظر حجم و مقدار برای انواع عمده بیوپلاستیک در بسته‌بندی وجود داشته باشد.

تجزیه‌وتحلیل انتقادی از ظرفیت‌های تولید بسته‌بندی ویژگی‌های عملکرد بیوپلیمرها (پلیمرهای متداول امروزی از نفت خام ساخته می‌شوند که با توجه به محدود بودن منابع نفتی باید به‌تدریج با بیوپلیمرها که از منابع تجدید شونده ساخته می‌شوند، جانشین شوند).

(بیوپلیمر ازنظر بیوشیمی‌دان‌ها عبارت‌اند است از ماکرو مولکول‌های بیولوژی که از تعداد زیادی زیر واحد کوچک و شبیه به هم که با اتصال کووالانسی به هم متصل شده‌اند و یک زنجیره طولانی را ایجاد می‌کنند، ساخته‌شده‌اند.) به‌عنوان جایگزینی مستقیم برای پلیمرهای نفتی به بازار ارائه می‌شوند.

بینش و تفکر متخصصین در برنامه‌های کاربردی پیشرو در مورد بیوپلاستیک در بسته‌بندی مواد غذایی، نوشیدنی‌ها، سرویس‌های عمومی، غذا و سایر کالاها پیشرفت زیادی کرده است.

از چه روشی استفاده می‌شود؟

بر اساس یک بررسی جدید و گسترده از بازار بسته‌بندی نشان می‌دهد که آینده بیو پلاستیک برای بسته‌بندی تا سال 2024 رشد روزافزونی خواهد داشت. این تحقیق و بررسی اولیه با مصاحبه‌های عمیق و تخصصی با شرکت‌کنندگان کلیدی در صنایع پلیمر، بیوپلیمر، تولید و بسته‌بندی ترکیب شده است. این با تحقیقات متمرکز ثانویه در مورد انتشارات مختلف در مورد تجارت، وب‌سایت‌ها و ادبیات شرکت و صنعت، آمار انجمن صنفی، نشریات دانشگاهی، مستقل، ثبت اختراعات و غیره پشتیبانی می‌شود. اندازه‌گیری بازار و پیش‌بینی‌های پنج ساله از 2019 تا 2024 از این دو منبع تهیه شده است. این مطالب با بینش و پایگاه داده موجود در Smithers Pira در مورد اطلاعات بازار در مورد بسته‌بندی و صنایع پلیمری ترکیب شده تا یک سطح بی‌نظیر از جزئیات را در مورد بسته‌بندی ارائه دهد.

 شما چه چیزی را کشف خواهید کرد؟

چشم‌انداز بازار و پتانسیل رشد برای 9 نوع بسته‌بندی عمده بیوپلاستیک در بخش‌های مواد غذایی، آشامیدنی، غذا و سایر بسته‌بندی‌ها در آینده به وجود می‌آید.

چطور بیوپلاستیک با پلیمرهای معمولی در قالب‌های مختلف بسته‌بندی و فناوری‌های تولید و پیشرفت‌های فنی پیشرو، منجر به استفاده گسترده تراز این نوع بسته‌بندی خواهد شد؟

چطور تحول و تکامل در مدل‌ها و مقررات تجاری موجب تقاضای بسته‌بندی بیو پلاستیک در بازارهای کلیدی جهانی خواهد شد؟

چگونه خصوصیات رقابتی زیست‌تخریب‌پذیر و غیرقابل تجزیه، می‌توانند آینده این بخش را پیش‌بینی کرده، شکل دهند؟

چه کسا نی باید این گزارش را موردتوجه قرار دهند؟

1-تولیدکنندگان بیوپلیمر

2- تهیه‌کنندگان پلاستیک معمولی

3- تأمین‌کنندگان مواد اولیه و پیش سازهای زیستی

4- مبدل‌های بسته‌بندی سفت‌وسخت و انعطاف‌پذیر در برابر بسته‌بندی‌های سفت‌وسخت نوع دیگری از بسته‌بندی وجود دارد که از مواد انعطاف‌پذیر باضخامت‌های متفاوت استفاده می‌کند که به آن بسته‌بندی انعطاف‌پذیر می‌گویند.

این نوع از بسته‌بندی بیشتر در بسته‌بندی مواد غذایی استفاده می‌شود که دارای تاریخ‌مصرف هستند و مهم‌ترین کار بسته‌بندی باید در نگه‌داری محصول به تولیدکننده کمک کند.

5- مشاوران، سرمایه‌گذاران و تحلیلگران صنعت خصوصی و دولتی

ترجمه: محمود سمیعی

منبع:Smithers Pira

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)