سرپرست میراث فرهنگی اصفهان:

صنایع دستی اصفهان برای بسته‌بندی اصولی محصولات حمایت می‌شوند

سرپرست صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان گفت: برای بسته‌بندی  اصولی صنایع دستی اصفهان حمایت می‌شود کمپین بسته بندی صنایع در کشور راه افتاده و اصفهان میزبان نشستی در این مورد  است.

 

جعفر جعفرصالحی، با اشاره به بسته‌بندی صنایع دستی اظهار داشت: برای بسته‌بندی  اصولی صنایع دستی اصفهان حمایت می‌شود کمپین بسته بندی صنایع در کشور راه افتاده و اصفهان میزبان نشستی در این مورد  است.

وی افزود: اگر علاقه‌مندانی در این مورد وجود دارد ما حمایت و مشاوره می‌دهیم تا موسسه تولید بسته‌بندی در استان ما نیز راه‌اندازی شود.

سرپرست صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان گفت: لازمه آن این است که تولیدکنندگان به این باور که همان بسته‌بندی اصولی است برسند و بدانند رقبای ما به این موضوع اهمیت می‌دهند.

وی بیان کرد: بسته‌بندی یکی از نکات کلیدی در صادرات صنایع دستی است و باید به آن توجه کرد و به بسته بندی اهمیت داد.

جعفرصالحی خاطرنشان کرد: در این مورد فعلا طرح موضوع می‌کنیم که ضرورت بسته‌بندی صنایع دستی وجود دارد، درست است که صنایع دستی تنوع بالا و اندازه‌های متفاوت دارد اما با ترفندهایی که در طراحی و گرافیک وجود دارد می‌توان با یک سری قابلیت‌ها بسته بندی خوبی داشته باشیم.

وی تصریح کرد: موسساتی که در این مورد اعلام آمادگی کنند می‌توانیم در تسهیلات و مشاوره،  دسترسی به بانک اطلاعاتی در اختیار آن‌ها قرار دهیم تا این کار با سرعت انجام شود.

 

منبع: تسنیم

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)