گول بسته‌بندی محصولات را نخورید

به گزارش چاپ و نشر،برخی برند‌ها سعی می‌کنند یک رابطه رضایت‌بخش و طولانی با مشتریانشان برقرار کنند و آن‌ها را حفظ کنند و برخی دیگر سعی می‌کنند آن‌ها را گول بزنند و به طرز پلیدی جیبشان را خالی کنند. این مهم باعث شده تا نارضایتی مشتریان از برخی برندها  افزایش پیدا کند.

یک شهروند در این زمینه می‌گوید: یک بسته شکلات خریداری کردم که دربسته بندی بسیار زیبایی قرارگرفته بود نوع بسته‌بندی سبب شد تا بین سایر برندها بسته‌بندی زیباتر را انتخاب کنم اما پس از خریداری وقتی در جعبه را باز کردم متوجه شدم کم‌فروشی رخ‌داده است.

احمدرضایی ادامه می‌دهد: تعداد شکلات‌ها بسیار کم و اندک بود شاید اگر این شکلات‌ها را بدون توجه را به بسته‌بندی زیبا خریداری کرده بودم ضرر کمتری کرده بودم.

شهروندی دیگر می‌گوید: چندی پیش مواد غذایی را خریداری کردم که نام برند معتبری را با خود به همراه داشت و دربسته بندی زیبایی را قرارگرفته بود پس‌ازاینکه بسته برندی را برای استفاده باز کردم متوجه شدم محصول خریداری‌شده نه‌تنها کیفیت ندارد بلکه میزان محصول تولیدشده میزان بسیار کم شده است

(زهرا نظری) ادامه می‌دهد: توجه به کمیت و بی‌توجهی به کیفیت تأثیر بسیاری را بر انتخاب جامعه دارد این امر سبب می‌شود تا دیگر برند را برای استفاده انتخاب نکنم علاوه بر این بسته‌بندی‌های که جذابیت بیشتری رادارند بااحتیاط بیشتری انتخاب کنم .

یک کارشناس بسته‌بندی در این زمینه می‌گوید: بسته‌بندی یکی از مهم‌ترین مواردی است که در می‌تواند در جذب مشتری به تولیدکنندگان در جهت کسب بهتر بازار فروش کمک کند صنایع بسته‌بندی به‌عنوان  علمی کاربردی در دنیای امروز از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است اما زمانی که از بسته‌بندی پوششی برای فروش کالاهای بی‌کیفیت باشد طبعاً مشکلات را برای آن کالا ایجاد می‌کند.

(علی رایگان) ادامه می‌دهد: بنابراین هم خریدارانی وجود دارند که از خریدشان کاملاً راضی هستند و هم خریدارانی که احساس می‌کنند مورد سوءاستفاده قرارگرفته‌اند و ناراحت هستند. در این مطلب بسته‌بندی‌هایی را مشاهده می‌کنید که توهین‌آمیزترین نمونه‌های سوءاستفاده طراحان از خریداران را نشان می‌دهند. احتمالاً برای همه‌کسانی که در این ایده‌های بسته‌بندی مشارکت داشته‌اند جای مخصوصی در جهنم در نظر گرفته‌شده است. تصاویر زیر را ببینید تا متوجه شوید چرا نباید به بسته‌بندی محصولات اعتماد کنید.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در پنج شنبه, 28 دی 1396 ساعت 09:34
  • اندازه قلم