بسته بندی ناجی تخم مرغ ها شود

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور اعلام کرد: همه توزیع کنندگان تخم مرغ های تنظیم بازاری موظفند این کالا را به صورت سالم تحویل مشتری دهند و طرح تنظیم بازار از سوی توزیع کنندگان، تخم مرغ های شکسته را پس می گیرد.

نقش اصلی بسته بندی تخم مرغ را می توان حفاظت از تخم مرغ در طی مراحل حمل و نقل ،بازاریابی،انبار،توزیع و مصرف دانست.همچنین،بسته بندی مناسب تخم مرغ با کاهش میزان رد و بدل شدن هوا بین پوسته تخم مرغ و محیط بیرون میتواند به ثیات بیشتر ترکیبات داخلی تخم مرغ و افزایش ارزش تغذیه ای تخم مرغ منجرشود به علاوه نحوه طراحی کارخانه بسته بندی تخم مرغ از نظر به حداقل رساندن میزان آلودگی محصول نهایی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

به گزارش چاپ ونشر به نقل ایران اکونومیست، از وزارت جهاد کشاورزی، «حمید ورناصری» در پی انتشار اخباری مبنی بر تعویض نکردن تخم مرغ‌های شکسته در طرح تنظیم بازار از سوی توزیع کنندگان، گفت: مردم می توانند مشکلات و یا شکایات خود را از طریق تماس با شماره تلفن 88772410 به اداره کل بازرسی شرکت پشتیبانی امور دام کشور اعلام کنند.

قیمت هر شانه تخم مرغ وارداتی با قیمت 126 هزارریال برای مصرف کنندگان در شبکه های توزیع، سازمان میادین، فروشگاه های زنجیره ای، تعاونی های مصرف محلی سراسر کشور در حال عرضه است و واردات تخم مرغ تا زمان متعادل شدن بازار ادامه دارد.

همچنین هر کیلوگرم گوشت مرغ منجمد به قیمت 58 هزار ریال به فروشندگان عرضه می شود و با نرخ 62 هزار ریال به دست مصرف کنندگان می رسد. قیمت هر کیلوگرم لاشه گوشت گوساله منجمد 230 هزار ریال و هر کیلوگرم لاشه گوشت گوسفندی گرم با قیمت 330 هزارریال برای مصرف کنندگان در مراکز مختلف توزیع میادین، فروشگاه های زنجیره ای و صنف بسته بندی گوشت عرضه می شود. شرکت پشتیبانی امور دام کشور به عنوان یکی از شرکت های زیرمجموعه وزارت جهادکشاورزی مسئولیت تامین و ذخیره سازی اقلام پروتئینی و عرضه آنها برای جلوگیری از نوسانات قیمتی در بازار را برعهده دارد.

126 هزارریال برای مصرف کنندگان در شبکه های توزیع، سازمان میادین، فروشگاه های زنجیره ای، تعاونی های مصرف محلی سراسر کشور در حال عرضه است و واردات تخم مرغ تا زمان متعادل شدن بازار ادامه دارد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)