پوشش نوین برای شیر

شیر در جلد گاو

طراحی و بسته‌بندی نوشیدنی در ایجاد یک هویت بصری و نام تجاری و همچنین در افزایش خرید محصول موثر است. طرح و نوشته‌های روی بسته‌بندی نیز نظر مخاطب را به نوشیدنی جلب خواهد کرد.

به گزارش چاپ ونشر به گزارش نوش آنلاین، طراحی بسته‌بندی زیر برای محصولات لبنی ارائه شده که از ظاهر فیزیکی گاو الهام گرفته است. این بسته‌بندی برای محصول شیر توسط  Muhammet Uzuntas طراحی شده است و به شکلی کاملا ساده و اما جالب توجه انجام گرفته و از ظاهر و آناتومی‌گاو استفاده کرده است. پایه‌های کوچکی برای ایستایی بطری در نظر گرفته شده که در ذهن مصرف کننده پستان گاو را تداعی می‌کند. با نگاهی گذرا به این بسته‌بندی، به سادگی، نوع محصول داخل آن قابل حدس است و این خود نشانی از کاربردی بودن طرح است. طرح و نوشته‌های روی بسته هم تا حد امکان ساده در نظر گرفته شده‌اند تا نظر مخاطب را به چیزی جز هدف اصلی طرح و شکل بطری جلب نکنند.

تاثیر بسته‌بندی در افزایش فروش نوشیدنی

این طراحی بسته‌بندی شیر همچنین برای ایجاد یک هویت بصری و یک نام تجاری به خوبی عمل می‌کند تا زمانی که یک مصرف کننده به فروشگاه مواد غذایی و نوشیدنی می‌رود، این محصول به راحتی قابل شناسایی باشد و افزایش خرید محصول تکرار شود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)