شرکت بسته بندی ایران سرمایه های خود را افزایش داد

 

شرکت توسعه صنایع بهشهر از لحاظ طبقه بندی بورس یک شرکت هلدینگ صنایع غذایی و آشامیدنی به جز قند و شکر شناخته می شود. این شرکت، یک شرکت هلدینگ سرمایه گذاری بوده که عمده سرمایه گذاری های آن بر شرکت های صنایع غذایی، شوینده و خدمات متمرکز است.

به گزارش چاپ ونشر به نقل از (سنا) ، شرکت بسته بندی ایران از زیرمجموعه های توسعه صنایع بهشهر، با اعلام برنامه افزایش سرمایه بیش از 2000 درصدی دومین رکورددار افزایش سرمایه می شود. قرار است تامین مالی این شرکت فرابورسی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها و برای اصلاح ساختار مالی اعمال شود.

شرکت توسعه صنایع بهشهر از لحاظ طبقه بندی بورس یک شرکت هلدینگ صنایع غذایی و آشامیدنی به جز قند و شکر شناخته می شود. این شرکت، یک شرکت  هلدینگ سرمایه گذاری بوده که عمده سرمایه گذاری های آن بر شرکت های صنایع غذایی، شوینده و خدمات متمرکز است. سرمایه گذاری در سهام شرکت ها و فعالیت در بانکداری و محصولات لبنی از دیگر فعالیت های شرکت است.

 شرکت بسته بندی ایران که شرکت توسعه صنایع بهشهر سهامدار 61.3 درصدی آن به حساب می آید، برنامه افزایش سرمایه 2151 درصدی را اعلام کرده است.

در صورت موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار، فبیرا، سرمایه فعلی را از 7.9 به 178.1 میلیارد تومان خواهد رساند. پیش از این شرکت فرابورسی کارخانجات مخابراتی ایران با افزایش سرمایه 2183 درصدی رکوردی تاریخی را رقم زده بود .

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در سه شنبه, 09 مرداد 1397 ساعت 10:06
  • اندازه قلم