جذابیت‌های بسته‌بندی نوشیدنی‌ها در جهان

یک شرکت طراح سوئدی Tomorrow Machine سازنده یک جعبه آبمیوه سحرآمیز است. جعبه کوچک از ژل جلبک دریایی آگار-آگار و آب ساخته شده است.

 به گزارش چاپ و نشر به نقل از نوش آنلاین در این مطلب با چند نکته جالب درباره بسته‌بندی انواع نوشیدنی سرد و گرم در دنیا آماده می شوید.

 

 شناخته شده ترین نام جهان

یک تحقیق که چند سال پیش منتشر شد، اعلام کرد که ۹۴درصد از جمعیت جهان برند قرمز کوکاکولا را به رسمیت می‌شناسند. نام برند، دومین کلمه جهان بعد از کلمه okay است که قابل فهم است. این چیزی است که شما به عنوان برندینگ آن را می‌شناسید!

 

 بوی قهوه شدید دقیقا همان چیزی نیست که شما فکر می‌کنید

به گفته محققان، قهوه یکی از جذاب ترین عطرهای جهان است. تولید کنندگان قهوه می‌دانند که بوی قهوه چیزی است که قهوه را به یک محصول وسوسه انگیز تبدیل می‌کند. اما رایحه تند و شدیدی که پس از باز کردن یک شیشه محتوی قهوه به سمت راست بینی شما می‌رسد، به وسیله یک نوع خاص از رایحه اسپری است که در زیر آن استفاده می‌شود، به وجود می‌آید.

 

نوع نوآورانه بسته بندی جعبه جادویی آبمیوه

یک شرکت طراح سوئدی Tomorrow Machine سازنده یک جعبه آبمیوه سحرآمیز است. جعبه کوچک از ژل جلبک دریایی آگار-آگار و آب ساخته شده است و برای نگهداری آبمیوه‌های تازه و کوتاه مدت اختصاص یافته است. جعبه با همان سرعتی که نوشیدنی محتوای آن مصرف می‌شود، از بین می‌رود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 31 فروردين 1398 ساعت 10:53
  • اندازه قلم