افزایش مصرف آب بسته‌بندی خانگی در جهان

پیش‌بینی می‌شود بازار آب بسته‌بندی در سال ۲۰۱۹ در دو سرفصل خانگی و بیرون از خانه با افزایش ۲ میلیون دلاری نسبت به سال گذشته به ۲۸۶٫۳۴۰ میلیون دلار برسد و تا سال ۲۰۲۳ نیز با افزایش ۸ میلیون دلاری مواجه شود.

به گزارش چاپ و نشر به نقل از نوش آنلاین، نمودار زیر نشان می‌دهد، چرخه مالی آب بسته‌بندی در سال ۲۰۱۹ در دو سرفصل خانگی و بیرون از خانه به ۲۸۶٫۳۴۰ میلیون دلار آمریکا خواهد رسید. این در حالی است که پیش‌بینی می‌شود این میزان تا سال ۲۰۲۳ به ۳۶۷٫۴۵۸ میلیون دلار آمریکا برسد و با افزایش حدود ۸ میلیون دلاری مواجه شود. بر اساس اطلاعات استاتیستا، مصرف آب بسته‌بندی خانگی نسبت به مصرف بیرون از خانه از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۸ رشد بالاتری داشته است و پیش‌بینی می‌شود تا سال ۲۰۲۳ این رشد ادامه یابد. بنابراین به نظر می‌رسد آگاهی مردم جهان نسبت به مصرف آب بسته‌بندی افزایش داشته است چرا که با وجود در دسترس بودن آب شهری و آشامیدنی خانگی، آب بسته‌بندی برای مصرف خانگی نیز خریداری می‌کنند.

 

 

تا سال ۲۰۲۳ آب بسته‌بندی با ۶٫۱ درصد رشد به ۲۳۱ میلیارد دلار خواهد رسید یعنی چیزی حدود ۶۰ میلیارد دلار به فروش این صنعت اضافه خواهد شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)