حذف قبض کاغذی گاز در استان قزوین

به گزارش چاپ و نشر به نقل ازدنیای اقتصاد - قزوین : طرح حذف قبوض کاغذی با هدف بهبود کیفیت و دقت خدمات و همچنین حفاظت از محیط زیست در سطح استان قزوین اجرایی می‌شود. مدیرعامل این شرکت با بیان اینکه حذف قبوض کاغذی جزو برنامه‌های دولت است، اظهار کرد: با انجام طرح حذف قبوض کاغذی گاز قدم بزرگی در صرفه جویی در هزینه‌ها برمی داریم که این مهم با همکاری مردم محقق می‌شود.

وی با اشاره به مزایای این طرح گفت: دسترسی به موقع، ارتقای کیفیت ارائه خدمات به مشترکان، امکان پیگیری و پرداخت آنلاین و تسریع در وصول مطالبات و همچنین صرفه جویی در کاغذ مصرفی و به تبع آن کاهش آلودگی‌های زیست محیطی از مهم‌ترین مزیت‌های این طرح است.

بوشهری افزود: در حال حاضر بیش از ۴۲۰هزار مشترک گاز در استان قزوین از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند که می‌توانند با استفاده از روش‌های ذیل نسبت به اعلام و ثبت شماره اشتراک خود اقدام کنند: ارسال شماره اشتراک درج شده روی قبوض گاز (شماره اشتراک*۱) به شماره پیامکی ۱۰۰۰۱۹۴ از طریق تلفن سرپرست خانوارمراجعه به سایت شرکت گاز استان قزوین https:/ / nigc-qazvin.ir یا مراجعه به نشانی اینترنتی http:/ / ghabz.nigc.ir . مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین یادآور شد: پایان مهلت ثبت شماره تلفن همراه مشترکان گاز، آذرماه سال‌جاری است.

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)