آتش سوزی گسترده در انبار کاغذ

 

یک فرمانده آتش نشانی از حریق گسترده در انبار کاغذ و کارتن خیابان پیروزی به علت نامعلومی خبر داد.

به گزارش چاپ و نشر به نقل از بهداشت نیوز، امیر رابعی فرمانده آتش نشانی اظهار کرد:با اعلام آتش سوزی انبار کاغذ و کارتن به سامانه ۱۲۵،بلافاصله آتش نشانان به همراه تیم نجات ۲ و دستگاه تنفسی به خیابان پیروزی، خیابان دهم فروردین، کوچه علیان کوچه دهقان شدند.

رابعی با بیان اینکه  در محل حادثه یک ساختمان ۵ طبقه تک واحدی مسکونی بود که زیر زمین آن انبار کاغذ و کارتن بود، گفت:در پی انتشار دود شدید ناشی از آتش سوزی، تعدادی از ساکنان دچار دودگرفتگی شده بودند که آتش نشانان بلافاصله ضمن ایمن سازی محل حادثه و قطع برق و گاز ساختمان پس از تقسیم شدن به دو گروه وارد ساختمان شدند و همزمان با وارد شدن به طبقه منفی یک  مهار شعله های آتش را آغاز کردند.

وی خاطر نشان کرد: با تلاش نیروهای عملیات پس از تخلیه ساختمان و دسترسی به کانون آتش سوزی، شعله های آتش خاموش و از سرایت آن به اطراف جلوگیری شد وآتش نشانان پس از خارج کردن کارتن های نیمه سوخته و ایمن کردن ساختمان و تحویل محل به ساکنان، پس از حدود ۵ ساعت تلاش به عملیات خود پایان داد.

 

لازم به ذکر است؛ در جریان این حادثه یک کارگر تبعه افغان که از ناحیه دست و پا دچار سوختگی شده بود توسط آتش نشانان از محل خارج و برای مداوا تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)