اولین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی کاغذ، مقوا، فرآورده‌های سلولزی و ماشین‌های مربوط برگزار می‏‏ شود

  • یکشنبه, 02 ارديبهشت 1397 ساعت 06:59
  • منتشرشده در کاغذ

 فراخوان اولین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی کاغذ، مقوا، فرآورده‌های سلولزی و ماشین‌های مربوط اعلام شد. این نمایشگاه از 6 الی 11 مرداد ماه 97 در محل نمایشگاههای بین‌المللی تهران برگزار می‏شود.

این نمایشگاه با هدف ایجاد بستر مناسب برای ایجاد فضای مناسب تولید و رقابت، عرضهی جدیدترین ماشین‌آلات مربوط، ورود تکنولوژی‌های نوین و بهره‌مندی از این فنّاوری‌ها و از همه مهم‌تر ایجاد فضای رقابتی در این عرصه و خروج از فضای انحصاری برگزار می‏شود.

ایجاد رقابت بین تأمین‌کنندگان و عرضه‌کنندگان خارجی، امکان برقراری ارتباط مستقیم بین عرضه‌کنندگان و مصرف‌کنندگان در فضایی کاملاً رقابتی، افزایش کیفیت و کاهش قیمت رقابتی از جمله دیگر اهداف در نظر گرفته شده برای این نمایشگاه هستند.

این نمایشگاه تلاش دارد تا توانمندی‏ها و پتانسیل‏های لازم در حوزهی کاغذ، مقوا و ماشین‌های مرتبط را به نمایش گذاشته و امکان حضور تک‌تک فعالین این صنف را جهت معرفی محصولات خود در فضایی کاملاً رقابتی فراهم سازد.

ثبت‌نام برای شرکت در این نمایشگاه  از اردیبهشت‌ ماه آغاز شده است. این نمایشگاه در قالب چهار غرفه برگزار می‎شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس  www.ayandehandishan.ir مراجعه و یا با شماره تلفن‏های 88775844 88795625 تماس برقرار کنند.

این نمایشگاه با حمایت اتحادیهی صنف فروشندگان کاغذ و مقوا و سندیکای تولید کنندگان کاغذ و مقوا برگزار می شود.

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 09 ارديبهشت 1397 ساعت 08:59
  • اندازه قلم