رییس اتحادیه صنعت چاپ استان:

انبارها از کاغذ پر است

  • سه شنبه, 16 مرداد 1397 ساعت 06:22
  • منتشرشده در کاغذ

 

رییس اتحادیه صنعت چاپ خراسان رضوی گفت: در حال حاضر در خصوص کاغذ با کمبودی مواجه نیستیم.

به گزارش چاپ ونشر به نقل از ایکنا، کمبود کاغذ در کشور وجود نداردعلی مغانی در خصوص کمبود کاغذ اظهار کرد: همه چیز در مملکت وجود دارد. اینکه عنوان می شود محصولی نداریم، درست نبوده و در حال حاضر انبارها پر از کاغذ است. علی مغانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا از خراسان رضوی در خصوص کمبود کاغذ اظهار کرد: همه چیز در مملکت وجود دارد. اینکه عنوان می شود محصولی نداریم، درست نبوده و در حال حاضر انبارها پر از کاغذ است.

وی ادامه داد: طی هفته گذششه جلسه‌ای با ارگان‌های ذی‌ربط مانند سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و تعزیرات حکومتی خراسان رضوی برگزار شد که طی آن یک مصوبه تصویب شد که براساس آن کاغذفروشان، کاغذ را به قیمت ۱۲۵ هزار تومان به دست مشتری برسانند.

رییس اتحادیه صنعت چاپ خراسان رضوی خاطرنشان کرد: چرا سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان‌های ناظر هیچ اقدامی را در این زمینه انجام نمی‌دهند؟

رییس اتحادیه صنعت چاپ خراسان رضوی تصریح کرد: در ماجرای کاغذ از همان ابتدا قیمت ارز مشخص بود. همچنین در این زمینه برگه سیزهایی که دوستان توسط آن واردات نیز انجام می‌دادند، مشخص است چرا سازمان تعزیرات از گمرکات نمی‌خواهد که لیست افرادی که وارداتی در این زمینه داشته‌اند را مشخص کنند؟

مغانی گفت: در حال حاضر که ارز گران شده، بعضی از افراد می‌خواهند که از این ماجرا سوءاستفاده کنند و سازمان‌های ناظر نیز با این افراد همکاری می‌کنند.

 وی اضافه کرد: کاغذ از مبادی رسمی کشور وارد شده و شامل برگ سبز نیز می‌شود و گمرکات کشور می‌توانند به راحتی این آمار را مشخص کنند و باید پیگیری شود که کاغذها به چه کسی فروخته شده است.

رییس اتحادیه صنعت چاپ خراسان رضوی گفت: اینکه بعضی از افراد بخواهند به دلیل منفعت خود کاغذ را عرضه نکنند، به گونه‌ای است که گویی می خواهند قانون را دور بزنند که امر درستی نیست.

مغانی اظهار کرد: در حال حاضر کمبودی در زمینه کاغذ وجود ندارد بلکه این مطالب را بعضی از دوستان به وجود آورند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)