یک انجمن مردم نهاد در جهرم

1.5 تن کاغذ باطله جمع آوری شد

 

 

مدیرعامل انجمن بچه‌های شهر باربد گفت: بیش از یک تن و نیم مدیرعامل انجمن توسط این انجمن در جهرم جمع‌آوری شده که درآمد حاصل از فروش آن صرف فعالیت‌های زیست‌محیطی می‌شود.

به گزارش چاپ ونشر به نقل از مازیار الطافی با اشاره به هشتمین سال تاسیس انجمن بچه‌های شهر باربد اظهار داشت : مفتخریم که این انجمن 2 سال متوالی به عنوان سمن برگزیده کشوری انتخاب شده است.

وی برنامه‌هایی که به برگزیده شدن سمن در سطح کشور کمک کرده اشاره کرد و بیان داشت: طرح گردشگر سلام، طرح گردشگری کودک و بسته‌های گردشگری که در ایام نوروز در ستاد تهسیلات نوروزی به مسافران اهدا شده از برنامه‌هایی بود که به برگزیده شدن در سطح کشور به ما کمک کرد.

 الطافی ادامه داد: توزیع بذر بادام کوهی در جنوب کشور و توزیع بذر بلوط در منطقه‌های زاگرس نشین یکی از برنامه‌های بسیار مفید انجمن بچه شهر باربد بوده است.

مدیرعامل انجمن بچه‌های شهر باربد به برنامه‌های زیست محیطی این انجمن اشاره کرد و گفت: این انجمن در بحث زیست محیطی برای اولین بار در شهرستان جهرم برنامه‌ای با عنوان جمع‌آوری کاغذ باطله به اجرا در آوردکه مورد استقبال خوب مردم قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه تاکنون بیش از یک تن و نیم کاغذ باطله جمع‌آوردی شده و حاکی آن است که مردم جهرم به محیط‌زیست و تفکیک زباله اهمیت می‌دهند، افزود: درآمد حاصل از فروش این کاغذ باطله‌ها صرف فعالیت‌های زیست‌محیطی می‌شود.

الطافی فعال کردن فروشگاه اینترنتی صنایع دستی را حمایت از هنرمندان این رشته عنوان کرد و گفت: این اقدام در کنار درآمدزایی برای تشکل‌ها می‌تواند یک حامی برای هنرمندان صنایع‌دستی باشد.

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)