کمبودی دیگر از کاغذ

تامین کاغذ دستگاه‌های کارت‌خوان با مشکل روبرو شده است

  • پنج شنبه, 26 ارديبهشت 1398 ساعت 07:08
  • منتشرشده در کاغذ

 

سرپرست شرکت کارت اعتباری ایران کیش با تاکید بر تلاش این مجموعه در تداوم خدمات پشتیبانی به نحو مطلوب، از مشکل تامین کاغذ و قطعات دستگاه های کارت خوان خبر داد.

به گزارش چاپ و نشر به نقل از ایسنا، پیمان منعم طبری، سرپرست مدیریت عاملی شرکت کارت اعتباری ایران کیش با بیان اینکه این شرکت در خدمات پرداخت و پشتیبانی از دستگاه‌های کارت خوان خود جزو شرکت‌های سرآمد این صنعت است، اظهارکرد: کمبود کاغذ مخصوص دستگاه‌های کارت‌خوان، کمبود قطعات دستگاه‌های کارت‌خوان و افزایش هزینه‌های پرسنلی که مورد اول و دوم به دلیل تحریم و جهش قیمت ارز و موضوع سوم به دلیل افزایش غیرمعمول حقوق و دستمزد توسط وزارت کار ایجاد شده از چالش‌های اساسی است که با آن مواجه هستیم با این حال با تلاش و برنامه‌ریزی اجازه ندادیم این مشکلات به کاهش خدمات ما منتهی شود.

بیشتر بخوانید:

هزینه‌های سربار کاغذ مصرفی کارتخوان‌ها

 

طبری همچنین با اشاره به استقبال از کارت‌خوان‌های سیار افزود: در پی استقبال از کارت‌خوان‌های سیار تعداد این کارت‌خوان‌ها را افزایش داده‌ایم ولی برای پاسخگویی به نیاز بازار نیازمند توسعه پرداخت از طریق اپلیکیشن‌ها و QR هستیم و تلاش می‌کنیم بخشی از تقاضای پرداخت را به سمت این دو گزینه سوق دهیم. 

وی افزود: ایران کیش در ادامه فعالیت خود به سراغ امکانات و خدمات جدید می‌رود. با رویکرد تکنولوژی جدید نگاهی ویژه‌ای به کسب‌وکارهای نوین خواهیم داشت. در این راستا خدمات ویژه و خاصی را بر مبنای تکنولوژی‌های جدید ارائه خواهیم داد. درگاه کارت‌خوان ایران کیش رشد خوبی داشته و تلاش داریم تا در دیگر زمینه‌ها هم کارهای خوبی انجام دهیم. یکی از مهم‌ترین تمرکزهای ما اپلیکیشن پات است.

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)