معاون میراث فرهنگی آذربایجان غربی:

عدم تبلیغات و بازاریابی مهم‌ترین نقیصه در گردشگری آذربایجان غربی است

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، ‌صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی گفت: عدم تبلیغات و بازاریابی مهم‌ترین نقیصه در گردشگری آذربایجان غربی است.

به گزارش سایت اطلاع‌رسانی میراث فرهنگی آذربایجان غربی، حسن امامی با تاکید بر لزوم استفاده از ایده‌ها و افکار جدید گفت: تمام هم و غم این است که موانع و بازدارنده‌های مسیر توسعه گردشگری استان رفع شده و امورات و ساز و کارهای اداری و قانونی آن تسهیل شود.

وی ادامه داد: به همین منظور یک سری آیتم‌ها و دستورالعمل‌ها از سوی سازمان مرکزی ابلاغ شده که هدف کلی آن رفع مشکلات گردشگری با تکیه بر استفاده از توان استعدادهای بومی و خلاقیت‌ها و پیشنهادات مبتکرانه اندیشمندان استانی می‌باشد.

امامی تاکید کرد: یکی از مهمترین نواقص پیش روی گردشگری استان،‌ عدم تبلیغات و بازاریابی است؛‌ در این زمینه این اداره کل آنچه را که در چارچوب قوانین خود می‌توانسته انجام داده و همچنان نیز انجام خواهد داد، ولی بخش عمده این کار برعهده واحدهای اقامتی و پذیرایی،‌ دفاتر خدمات مسافرتی،‌ فعالان گردشگری و کلا برعهده بخش غیردولتی است.

 

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی،‌ صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی به ساختار قوانین گمرکی موجود و ورود و خروج مسافر از استان اشاره کرد و گفت: آذربایجان غربی پنج پایانه مرزی دارد و بیشترین ورود و خروج مسافر خارجی و داخلی در سطح کشور، ‌در این استان اتفاق می افتد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)