نسخه جدید مرورگر اینترنتی کروم به بازار آمد

جدیدترین نسخه مرورگر اینترنتی گوگل کروم با قابلیت مسدودسازی تبلیغات مزاحم، برای سیستم عامل‌های اندروید، مک، ویندوز و لینوکس ارائه شده است. 

به گزارش چاپ ونشر به نقلاز تجارت نیوز، نسخه بروزسانی مرورگر اینترنتی گوگل کروم (نسخه ۶۴)، برای تمامی کاربرانی که از گوشی‌هایی با سیستم عامل اندروید و رایانه‌های با سیتسم عامل مک، ویندوز و لینوکس استفاده می‌کنند، در دسترس قرار گرفته است.

این بروزرسانی جدید قابلیت‌های جدید و جذابی دارد که می‌توان از مهم‌ترین آن‌ها به قابلیت مسدود و بلوکه کردن تبلیغات مزاحم و آگهی‌های نامربوط اشاره کرد. کاربران همچنین می‌توانند به طور همیشگی ویدیوهایی را که به طور خودکار بر روی صفحه نمایش پخش می‌شوند، را از بین برده و آنها را حذف کنند.

کاربران با گوشی‌های هوشمند اندرویدی به منظور دریافت بروزرسانی و آپدیت این نسخه ۶۴ از مرورگر اینترنتی گوگل کروم می‌توانند با مراجعه به فروشگاه آنلاین و اینترنتی پلی‌استور گوگل، این نسخه جدید را دریافت، دانلود و نصب کنند و از ویژگی‌های آن بهره ببرند.

این نسخه جدید همچنین دو باگ و ضعف امنیتی معروف اسپکتر و ملت داون را که به تازگی غول تکنولوژی اینتل آن را کشف کرده بود را اصلاح کرده تا کاربران در معرض این آسیب پذیری های پردازنده قرار نگیرند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)